Sift Heads - Reborn
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Sift Heads - Reborn - це злочинний екшен-шутер, в якому троє друзів займаються знищенням кримінальних авторитетів. Професійні вбивці вже в дорозі.

Тріо кілерів виходить на війну з бандитами, роль кого-небудь з сміливою трійці гравець може приміряти на себе. Приятелі усвідомлюють, що їх противник не розуміє законів, спроби домовлятися з подібними особинами будуть марною тратою часу. Тому стікмени відразу приступають до радикальних заходів: стають головорізами і виконують завдання щодо вбивства тих, хто сміє порушувати правила. Кілери регулярно контактують один з одним, діляться міркуваннями про варіанти реалізації чергового завдання.

Завидний арсенал зброї можна розширювати за рахунок отриманих за місії фінансів. Слід дотримуватися обережності і продумувати нову стратегію ліквідації для кожного наступного замовлення. Повторюваність дій робить кілера передбачуваним, дозволяє мішені заздалегідь сховатися в безпечному місці. Щоб уникнути подібної ситуації, виділяйте більше часу на планування дій. Вивчайте кожну локацію, вибирайте найбільш зручний формат нападу. Можна використовувати щось на зразок снайперських гвинтівок і цілитися з далека, або розстріляти противника поблизу. Також застосування холодної зброї стане жорстокою помстою за масові неправомірні дії, вбивства невинних персонажів.

Відмінні риси гри Sift Heads - Reborn;

  • сіро-чорна розфарбування з додаванням червоного відтінку;
  • зброю на будь-який смак;
  • небезпечні пригоди;
  • складні, але здійсненні місії;
  • вибір одного з трьох персонажів.

Гра стане відмінним розвагою для шанувальників шутерів і напружених сюжетних ліній. Тут важливо влучно цілитися і діяти оперативно, поки мішень не зрушила. Герої постійно знаходяться в зоні ризику, потрапляють в жорсткі ситуації. Стратегію доводиться міняти на ходу, удосконалювати з урахуванням нових обставин. Сіра палітра мінімізує відволікаючі фактори, червоний колір постійно нагадує про місію головорізів. Гарна озвучка і конструктивні діалоги допомагають діяти чіткіше, надихають на наступні сутички з представниками криміналітету. Стати кращим зі знаменитої трійки друзів!


Реклама

завантажити Sift Heads - Reborn 1.1.18 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Fixes done.
Загальна інформація
версія 1.1.18 (1001018)
дата завантаження 2020-09-30 04:58
Розмір 71.65 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Pyrozen на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/09 07:57
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |