Jurassic Survival Island EVO
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Jurassic Survival Island EVO - це цікавий симулятор на виживання, в якому потрібно шукати їжу і безпечне житло на повному динозаврами острові.

Череда катаклізмів призвела людини на острів, де панують рептилії з мезозойської ери. Бігти нікуди, шукати представників своєї раси також безглуздо. Єдиний шанс вижити - пристосуватися до обстановки на острові. Гравцеві належить шукати собі їжу, добувати ресурси для створення зброї, екіпіровки, корисних побутових дрібниць. Якість життя залежить виключно від уміння викручуватися в небезпечному оточенні без підтримки. Необхідно звести собі будинок, любителі будівництва можуть включити фантазію і створити чудове притулок на кілька поверхів, обмеження по плануванню або іншим аспектам щодо житла відсутні.

У міру звикання до нових умов герой досліджує різні ділянки острова, спочатку проходить прибережні території, пізніше просувається вглиб, але там рептилій значно більше. Першочерговим завданням буде збереження життя серед величезних хижаків. Вони насторожено ставляться до чужинців, вважають напад кращим способом захисту.

Однак з грамотним підходом можна приручити динозавра, щоб позбутися від самотності і подружитися з вихованцем. Також домашній динозавр забезпечить додаткову безпеку, з таким другом спокійніше серед чужинців.

Відмінні риси гри Jurassic Survival Island EVO:

  • видобуток ресурсів;
  • хижа фауна із стародавніх рептилій;
  • будівництво притулку;
  • приручення динозавра;
  • дослідження загубленого острова.

Проект радує барвистими локаціями, широкими можливостями для активних дій. Тут і полювання, і можливість займатися різними ремеслами, і будівництво з подальшим поліпшенням житла. Огляд від першої особи, маса подій і кращі фішки жанру зібрані в грі. Не піддавайтеся паніці, знаходьте сильних друзів і зможете організувати комфортне життя навіть в непривабливих умовах. Якщо хочете бути ближче до природи, яка на думку вчених зникла багато мільйонів років тому - тоді дерзайте)


Реклама

завантажити Jurassic Survival Island EVO 0.2 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Welcome to Survival!
Загальна інформація
версія 0.2 (6)
дата завантаження 2019-07-08 17:53
Розмір 94.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/08 09:53
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |