WrldCraft - AR Sandbox and RPG
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра WrldCraft - AR Sandbox and RPG позиціонується як екшен, чомусь, але на ділі є повноцінною пісочницею, яка створена за образом знаменитої і дуже популярної гри Minecraft, ось тільки сюди додали технологію доповненої реальності, яка застосовувалася в Pokemon Go! А це вже набагато цікавіше і дещо нагадує.

Але спочатку подивимося на розробника, в ролі якого виступила маловідома студія Running Pixel, на рахунку якої поки немає популярних проектів, а рекорд по завантаженнях - 50 тисяч, що досить мало. Звідки технології і фінансування на подібний проект - невідомо, але ми сподіваємося, що в нього закладена і реклама, тому що на даний момент про гру практично ніхто не знає, що тільки на руку конкурентам, про які ми поговоримо далі.


Якщо хтось із наших читачів стежить за новинами ігрової індустрії та ігор для андроїда зокрема, то ви напевно відзначили виступ представників Microsoft на одній з виставок на початку літа, так як цієї корпорації вже досить давно належать права на вищезгадану Minecraft і вони анонсували Minecraft World, яка ще перебуває в глибокій розробці і запропонує щось схоже на нашу новинку, яка на той момент вже існувала!

Так що ж нас чекає в грі WrldCraft - AR Sandbox and RPG?

  • Доповнена реальність, в якій дії будуть прив'язані до вашого оточення
  • За аналогією з Pokemon Go! в цьому інтерактивному світі можуть існувати й інші гравці, які готові як допомагати, так і заважати вам
  • Вам належить будувати, використовуючи блоки, добувати ресурси і «Крафт» всілякі предмети
  • Не обійдеться і без квестів, які, знову ж таки, можна виконувати спільно з іншими гравцями
  • Монстри не оминули гру стороною і доповнюватимуть запропонований світ

Не складно здогадатися, що подібне ми бачимо вперше і само собою, складно дорікати розробників за недоліки, які поки в грі є у великій кількості, але тут же відразу відзначимо, що це ще не фінальна версія, розробники активно розвивають проект і активно працюють з відгуками всіх гравців. Завантажити гру можна безкоштовно, так що, якщо подібна активності вам до душі - обов'язково випробуйте її на собі. Ось тільки ми сумніваємося, що вік людей з рекламного відео реально відповідає більшій частині аудиторії ...


Підсумок: гра WrldCraft - AR Sandbox and RPG на даний момент досить сира, але ми впевнені, що це виправлять, так що, вона з'явиться в повноцінному форматі раніше основних конкурентів і швидше за все, так і залишиться безкоштовною, чого ми не може сказати про той ж Minecraft World, який поки тільки анонсували.


Реклама

завантажити WrldCraft - AR Sandbox and RPG 1.210 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- new dinosaur, Triceratop!
- Fixed missing rock block
- Optimized for speed and memory
Загальна інформація
версія 1.210 (1210)
дата завантаження 2020-01-28 04:23
Розмір 60.34 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/08 07:45
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |