Neon n Balls
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Neon n Balls - це симпатичний казуальний проект, в якому металевими кульками потрібно руйнувати мальовничу картину з різнокольорових неонових ліній.

На темному тлі перед гравцем з'являється зображення з невеликих світяться ліній і фігур. У нижній частині екрана на горизонтальній планці лежить куля, готовий до запуску і пошкодження всіх неонових перешкод. Попередньо вибирається точка запуску, доступний старт з будь-якого місця на планці. Користувач також бачить варіації траєкторій руху залізного елемента, вказує оптимальний варіант. Далі один за іншим вилітає чергу куль, починається їх подорож по шикарній картині.

Кожне зіткнення з яскравим перешкодою змінює напрямок переміщення окремого металевого елемента. Короткі смуги від таких зіткнень гаснуть миттєво, замкнутим фігурам необхідна певна кількість ударів, щоб втратити світло і зникнути з майданчика. Якщо куля не знаходить перешкод, то повертається у вихідну точку внизу. Після повернення всієї черги можна заново встановити точку запуску і бажане напрямок. Завдання гравця - погасити смуги з мінімальним числом запусків металевих сфер.

Відмінні риси гри Neon n Balls:

  • більше 50 рівнів з шалено красивими візерунками;
  • нагороди за точні попадання в ціль;
  • побудова передбачуваної траєкторії польоту куль;
  • відмінна фізика;
  • неонова стилістика.

Гра злегка нагадує старий добрий Пінбол, але тут можна вибрати точку вильоту куль, випустити відразу велику чергу. Успішні постріли дозволяють набрати бали і отримати вагомі бонуси. Розробник VGames Studios ретельно продумав фізику процесу, відобразив її максимально реалістично. Зручне управління дає можливість сконцентрувати сили на влучних постріли. Заздалегідь прораховують зміна лінії польоту сфер виходячи з розташування перешкод.

Естетика налаштовує на розслаблення, відволікає від будь-яких турбот. Рівні мають індивідуальними візерунками, підсвічування додає шарму цим мистецьким творам. Якщо хочете побешкетувати і зруйнувати подібну красу, тоді стартуйте негайно!


Реклама

завантажити Neon n Balls 9.6 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Fixed bugs
Загальна інформація
версія 9.6 (96)
дата завантаження 2020-11-29 18:28
Розмір 51.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/07 07:51
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |