Cell Expansion Wars
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Cell Expansion Wars - це цікава стратегія, в якій потрібно захищати свої клітини і завойовувати ворожі, щоб розширити простори організму.

Робота з клітинами може мати на увазі не тільки лініюванням в зошиті, компанія mobirix пропонує воювати за розширення біологічних клітин. На майданчику розташовані елементи, які необхідно з'єднувати спеціальними щупальцями, щоб з окремих кіл зібрати цілісну фігуру, нехай навіть дивну і без назви. На поле присутній ворог, його поклеточного можна захопити. Нюанс в тому, що він переслідує ідентичну мету і прагне максимально швидко нанести перший удар, продемонструвати власну перевагу.

Гравцеві доступні опції атаки, захисту і відновлення пошкоджених. Якщо союзний елемент ослаб, захисний надасть лікування, поверне соратника в прийнятний стан. Атакуючі мало взаємодіють з побратимами, вони максимально концентруються на напад, збільшенні масштабів проблем для супротивників. Деякі елементи здатні нарощувати кількість ліній щупалець, роблячи гравця сильнішим. Важливо заздалегідь вибудувати план поведінки при різних ситуаціях, щоб не витрачати занадто багато часу при проходженні головоломки. Додатковий час може стати козирем для ворога, тому рішення варто приймати оперативно.

Відмінні риси гри Cell Expansion Wars:

  • різні можливості дій (напад, захисна функція, лікування);
  • предмети для допомоги у виконанні завдань;
  • розтягування щупалець клітини в кілька сторін відразу;
  • захоплюючі міні-ігри;
  • інформація про переможців та досягнення.

Тут стратегія змішана з завданнями на логіку і швидку реакцію. Нетривіальні міні-ігри затягують, візуально схеми з'єднаних клітин прості, але варіацій з'єднань маса, кожен малюнок індивідуальний. Хороша анімація, атмосферний саундтрек і гідна озвучка дій говорить про ретельного опрацювання деталей творцем проекту. Якщо знаєте правильні пропорції захисту і нападів в процесі війни, спробуйте повоювати за клітини організму. Нові відчуття і переосмислення стратегій бойових дій не змусять себе чекати, вплинуть і на поведінку в інших іграх!


Реклама

завантажити Cell Expansion Wars 1.0.45 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.0.45 (20201126)
дата завантаження 2020-11-29 18:27
Розмір 21.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки mobirix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/05 07:21
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |