Endless Quest: Hades Blade - Free idle RPG Games
0 (0)

Endless Quest: Hades Blade - Free idle RPG Games

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Endless Quest: Hades Blade - Free idle RPG Games це рольовий проект з численними пригодами персонажа, який безстрашно бореться з фентезі-босами.

Герой подорожує по вигаданому світу і бореться з тими, хто зустрічається на шляху. В автоматичному режимі ведеться бій, а при позитивній динаміці можна набирати монети. Зароблене витрачається на екіпіровку і вдосконалення навичок. Рекомендується після кожного бою трохи прокачувати персонажа, щоб такі сутички для нього не виявилися занадто стомлюючі. Різноманітність ворожих босів вражає, тут присутні і Гобліни, і Феї, і Дияволи. Сміливого хлопця чекає постійна боротьба. Він регулярно висловлює свою думку про те, що відбувається, текстові підказки допомагають тримати ситуацію під контролем.

Крім бійок можна займатися збором корисних предметів і викликом монстрів. Останні здатні посилити міць гравця в бою, якщо попередньо їх приручити. Доступно більше 15 монстрів для призову до допомоги в процесі бою, також присутній подвійний заклик для критичних моментів.

Відмінні риси рольової гри:

  • приручення монстрів;
  • більше 60 босів;
  • більше 30 наборів спорядження;
  • апгрейд зброї, екіпіровки;
  • можна грати без інтернет-підключення.

Розробник ShereGame пропонує кілька режимів геймплея на вибір. Можна включити історичний формат, нескінченний, або постійне очікування виклику. Графічне оформлення гідно похвали, красиві локації в фентезі-стилі ніби закликають до дослідження і більш детального вивчення кожного клаптика землі.

Через автоматичних битв управління максимально спрощене, головне виробити хорошу тактику. Противники позбавлені людської подоби і виглядають досить забавно, хоча їх рівень сили іноді напружує, бійки можуть сильно вимотувати підопічного. Нагороди та трофеї дають можливість відновити сили і підбадьоритися, а якщо зовсім важко, то можна закликати монстра на допомогу. Боріться навіть в оффлайн-форматі і отримуйте насолоду від проведеного в світі фентезі часу!


Реклама

завантажити Endless Quest: Hades Blade - Free idle RPG Games 1.38 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
1.Fixes bugs
2.Optimize game
Загальна інформація
версія 1.38 (138)
дата завантаження 2020-03-04 23:44
Розмір 71.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки ShereGame на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/07/01 07:23
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |