This War of Mine: Stories - Father's Promise
4.4 (4)

This War of Mine: Stories - Father's Promise

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра This War of Mine: Stories - Father's Promise це технічне продовження минулій частині, яка називалася This War of Mine, огляд, до речі був на нашому сайті в далекому 2015 року, коли ми і багато інших прийшли до висновку, що це шедевр, який пропонував гравцям зануритися в похмурий світ війни, запропонувавши зайняти роль мирних громадян, які опинилися між молотом і ковадлом, виживаючи в напівзруйнованих будинках без їжі, води та медикаментів. Перша частина мала відкритий фінал, для кожного гравця історія закінчувалася по своєму, залежно від прийнятих рішень і вчинених дій, а значить, сюжетного продовження і бути не могло.

Новинка (вийшла вона в середині весни цього року) викликає двояке враження, а чому - ми розповімо. Почати варто з самого формату гри, який в цілому не змінився, так як вас чекає ідентична графіка (вона хороша, тоді і зараз), схожі локації і герої, що представляють собою звичайних людей, які стали жертвами війни. Однак на цей раз жахи війни розробники вирішили розповісти самостійно, а це значить що на цей раз ви отримаєте сюжет, який не змінити, чи не переписати ... Зазвичай, сюжет це добре, але не коли від нього пробирає холодом, тому що на морок в своїх історіях розробники не скупилися і приймаючи в тому, що відбувається безпосередню участь ви просто в якийсь момент розумієте, що нічого не в змозі змінити, а це дуже сильно пригнічує, в усякому разі, в конкретному даному випадку.

Ще один момент - гра знову платна, ось тільки минула частина коштувала понад 10 доларів, новинка ж обійдеться всього в 2 долари, а й контенту тут менше, минулої можна було грати поки не набридне, а тут все історії можна завершити і за пару годин ... в цілому, цінник здався нам справедливим, але далеко не всі захочуть платити в принципі. Минула частина зібрала понад 100 тисяч завантажень, що не так вже й багато, але є думка, що найбільше людей завантажили її для своїх ПК, де цінник був ідентичним. Як себе покаже нова частина з цієї точки зору - складно сказати, перевіримо.


Особливості гри:

  • Цікаві, але похмурі історії, які складно назвати позитивними
  • Відмінна графіка і зручне управління
  • Багато нових локацій
  • Сюжет - божевільний, але пророблений і затягує
  • Гра платна, так що, ніякої реклами

Недоліки гри:

  • Нерозумно, але ви не поміняєте сюжет, а так би хотілося ...
  • Два долара за пару годин геймплея, формат на любителя.

Підсумок: якщо ви стали шанувальником першої частини, то і This War of Mine: Stories - Father's Promise обов'язкове для ознайомлення, але що найцікавіше, тим хто взагалі перший раз дізнався про цей проект дуже пощастило, тому що ми рекомендуємо почати саме з цієї частини , а вже потім накинутися на першу і тим самим хоч трохи оговтатися від що відбулася раніше.


Реклама

This War of Mine: Stories - Father's Promise для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(4)
4.35★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/30 09:46
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |