Carrier Commander: War at Sea
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Carrier Commander: War at Sea це захоплююча стратегія для андроїда, в якій потрібно командувати військово-морськими силами і боротися зі зростаючим рівнем води в океані.

За сюжетом вода в світовому океані різко піднімається і одночасно з цим на морській гладі починається жорстока війна, країни-гіганти хочуть відвоювати частину ресурсів, необхідних для виживання. Багато людей гине через що приходить води, населення слабо вірить в позитивний результат. Гравцеві належить узяти на себе управління флотом, його розвиток і вдосконалення. Противники безжально наступають, доводиться постійно брати участь в морських боях. На старті президент дає вказівки командиру, ставить перед ним цілі.


Часу залишається мало, проміжки між боями варто використовувати для дослідження ресурсів. Вони дозволяють підвищити якість життя людей, і дещо застосувати для флоту. Також вивчайте передові технології, які можуть бути корисні для поліпшення зброї. Противники влаштовують цілі гонки озброєнь, регулярно демонструють якість своїх новинок. Вступ в таємні альянси дозволить з'ясувати приховану інформацію про ворогів, щоб краще орієнтуватися при формуванні стратегії своїх дій, бути на кілька кроків попереду.


Крім кораблів в розпорядженні командира є авіаносець. Гравець може запускати літаки і наносити точні удари по противнику з повітря. Напрямок польотів доведеться в буквальному сенсі промальовувати. Бійтеся наближення ворожих кораблів до авіаносця, без нього військові сили стають безпорадними.


Відмінні риси проекту:

  • будівництво та збільшення чисельності флоту;
  • поліпшення кораблів;
  • сильні віртуальні опоненти;
  • вивчення нових технологій і застосування їх в бою;
  • особливі види зброї.

Розробники порадували покрокової стратегією, широкими можливостями для поновлення кораблів, зброї та інших елементів. Огляд зверху допомагає оцінювати ситуацію масштабно, враховувати більшість ризиків. Звуковий супровід дає відчуття високої місії, незамінності. Система управління проста в освоєнні, можна відразу зосередитися на виконанні завдань від президента. Надішліть на дно все судна ворогів!


Реклама

завантажити Carrier Commander: War at Sea 3.1.4 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Carrier Commander releasing FREE on Google Play, with updated features and the full game completely accessible.
- Fixed minor bug where Ads showed after first tutorial
- New "Combat Readiness" bar added to Mission Select screen.
- Scrap Factory doubles your scrap salvage after battle
- Patrol Mode added to allow replaying levels after all objectives have been completed
- UI Updates
- New Helicopter enemy unit
Загальна інформація
версія 3.1.4 (3001004)
дата завантаження 2019-06-27 17:45
Розмір 52.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/28 07:43
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |