Build and Shoot
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Build and Shoot це цікавий шутер, в якому стрілянину можна поєднувати з будівництвом захисних елементів всіх форм і розмірів.

Банальний шутер стає захоплюючим, коли поранення призводять до несподіваних наслідків. Крім крові можна спровокувати отруєння, а ще деякі кулі рухаються з повним ігноруванням законів фізики, через що стрілець здатний нападати раптово. Додаткові реквізити надають користувачеві фантастичні опції: політ, невидимку, фіксацію (заморозку). Стрілянина є тільки складовою частиною основного завдання. Персонаж повинен використовувати підручні блоки для зведення різних будівель, що забезпечують прикриття і якісніше напад, якщо ворог виявиться поруч.

Кілька режимів геймплея дозволяють вибрати формат гри під настрій. Командна версія дозволяє разом воювати проти групи ворогів. Сольна - боротися одному проти всіх, хто знаходиться поруч, навколишні бажають герою тільки гіршого. Формат 1 на 1 дає можливість позмагатися в умінні стріляти за обмежений період часу, який програв повинен бонусами заплатити за скриню, яка була обрана переможцем сутички. Розробник Blockman Go Studio обіцяє збільшувати кількість доступних режимів.

Відмінні риси гри Build and Shoot:

  • кілька режимів геймплея;
  • різні типи зброї;
  • зміна нарядів героя;
  • споруда будь-яких елементів з блоків;
  • чарівні навички.

Блокова тривимірна графіка навіває трохи ретро спогадів, однак різноманітність зброї і інші нюанси вносять нотки сучасності. Автоматичний процес стрільби робить гру легкою в керуванні з невеликого екрану на смартфоні, головне спланувати, куди і чим стріляти. Функція будівництва дозволяє звести барикади, форми яких обмежені лише фантазією. Турнірна таблиця підстьобує, змушує діяти продумано. Успіхи в наборі рейтингу обов'язково підкріплюються нагородами. Відмінний таймкіллер дає простір для вихлюпування емоцій, розслабляє і дарує розрядку.


Реклама

завантажити Build and Shoot 1.9.8 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
What's new in 1.9.8
1.Game detail optimization.
2.Bug fixed
Загальна інформація
версія 1.9.8 (3231)
дата завантаження 2020-11-28 12:43
Розмір 83.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sp

sp

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/27 09:13
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |