Resurrection of Heroes
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Resurrection of Heroes це рольовий проект, в якому Обраний повинен перемогти джинів і монстрів, повернути спокійне життя багатостраждальному народу.

Демони заполонили світ і люди очікують появи того, хто наважиться поборотися з повелителем нечистої сили та іншими ворожими силами. Гравцеві надається на вибір один з трьох доступних головних героїв: солдат, стрілець або маг. У кожного з персонажів свої неповторні навички та здібності, які зумовлюють стиль ведення бою і виконання інших місій.


А завдань і випробувань тут хоч відбавляй. Одні дають доступ до нових картах, другі дозволяють знаходити дорогі матеріали, з яких можна спорудити відмінне зброю або екіпіровку. Перемога в щотижневих заходах гарантує розблокування більш потужного спорядження. Присутні також сезонні місії, в яких можна отримати круті трофеї, значущі бонуси.


Але головними в боротьбі з темними силами будуть жорстокі битви, з численними вбивствами і жертвами у сторін конфлікту. У складі гільдії можна виконувати PVP-завдання або влаштовувати бої зі справжніми противниками по той бік монітора. Маса різноманітних інструментів підсилює міць користувача, особливі крила дають можливість руйнувати все з мінімальними ризиками для себе.


Відмінні риси гри Resurrection of Heroes:

  • розрахований на багато користувачів формат;
  • роль мага, воїна або стрілка на вибір;
  • атаки, битви в командному або одиночному бою;
  • багато обладнання, техніки, інструментів для війни і підготовки до неї;
  • дослідження локацій.

Розробник подбав про графічне оформлення, зробив яскраву деталізовану картинку в фентезі стилі. Заплутаний сценарій передбачає різні версії розвитку подій, тим більше, коли змагатися доводиться з реальними людьми, нехай і в віртуальному вигляді. Можна об'єднати біля себе команду з кількох користувачів і боротися разом.


Локації радують багатогранністю, несподіванки чекають на кожному кроці. Приємне сенсорне управління і численні шанси на комбо дозволяють насолодитися геймплеєм в повній мірі, не відволікаючись на технічні заминки. Епічні пригоди чекають сміливців, готових виступити проти дивних і дуже сильних ворогів!


Реклама

завантажити Resurrection of Heroes 1.8.19 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
v1.8.19 Update Notes:
Fixed bugs
Загальна інформація
версія 1.8.19 (14)
дата завантаження 2019-10-03 20:08
Розмір 89.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки IGG.COM на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/25 09:48
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |