Frontline Army Battles: Assault Modern Warfare
0 (0)

Frontline Army Battles: Assault Modern Warfare

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Army Frontline Battles: Assault Warfare це грізна карткова стратегія, в якій потрібно швидко дійти до прямої, яка відділяє територію ворога.

Майданчик умовно розділена двома лініями: по центру знаходиться поле бою, на всі боки - зони суперників. Два реальних гравця управляють своїми загонами, прагнуть пройти центральну територію з найменшими втратами. Коли хтось досягає чужий кордону, рівень завершується. Необхідна чітка стратегія, побудова частини воїнів і техніки для нападу, а також формування захисту своєї області з інших солдатів. Протиборчі армії рухаються одночасно, по закінченню гри підраховується ступінь втрат з кожного боку.

Пропонується великий вибір карт з воїнами, танками і іншими бойовими машинами. Також можна вибирати боєприпаси, вибухові пристрої, пастки для знешкодження суперника. Успішні військові дії відкривають доступ до скринь, а в них заховано багато різноманітних поліпшень. Купуйте зброю, екіпіровку, робіть заміни і вдосконалюйте свою армію з усіх ракурсів. Від асортименту карт розбігаються очі, можливостей маса, потрібно тільки грамотно їх комбінувати, виробити план нападу. Володар кращої карткової колекції буде сильним тільки при грамотному використанні обраних елементів.

Відмінні риси військової стратегії:

  • онлайн-битви з реальними гравцями;
  • більше 50 карт (воїни, зброя, транспорт та інше);
  • скрині зі скарбами для апгрейдів і придбання новинок;
  • різні арени в залежності від досвіду;
  • колекціонування крутих карт.

Регулярні перемоги відкривають дорогу на нові арени, які стають якимись кар'єрними щаблями. Центральний майданчик невелика, битви на ній короткострокові, якщо затягувати з настанням, то чужий загін швидко виявиться у ваших кордонів. Огляд зверху дозволяє бачити центральну частину локації повністю. Графіка не дуже деталізована, тут споглядання загальної картини важливіше. Звичайно, в процесі вибору машин або зброї дрібниці видно набагато чіткіше. Мотивуючий саундтрек забороняє здаватися навіть коли противник на стартових секундах спритнішими. Якщо готові наступати і захищатися одночасно - не відкладайте початок бою!


Реклама

завантажити Frontline Army Battles: Assault Modern Warfare 1.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Welcome to Fire Line!
Загальна інформація
версія 1.1 (3)
дата завантаження 2019-06-24 18:47
Розмір 34.52 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Parsis Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/25 07:45
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |