Shogun's Empire: Hex Commander
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Зав'язка гри Shogun's Empire: Hex Commander вийшла цікава - Середньовічна Японія загрузла у війнах. 15 кланів борються між собою, сіють хаос і кожен відмовляється йти на поступки. Ситуація наближається до критичної, гине багато військових і мирного населення. Гравцеві належить приєднається до одного з кланів, постаратися очолити його і з часом стати сегуном - правителем, який наведе порядок і припинить процес розпаду імперії.


Продуманий стратегічний план дасть можливість захоплювати провінції, збільшувати територію своїх володінь. Успішні бойові дії відкривають доступ до більш сильним юнитам, моторним в далеких або близьких боях. Можна використовувати самураїв, ніндзя і інших бійців. Широкий вибір екіпіровки, різноманітна зброя і люди з тими чи іншими навичками при комбінуванні дозволяють сподіватися на кращий результат. Чим більше боїв проходить кожен конкретний воїн, тим сильніше він стає, досвідчений підопічний корисніше будь-якого новачка. Ефективність воїнів безпосередньо залежить від особистості генерала, його вміння командувати в екстрених ситуаціях.

Одночасно слід дбати і про дипломатію, економічних взаєминах. Репутація впливає на сприйняття командувача чужими кланами, які продають провіант, призначають ціни за товари і послуги.

Відмінні риси стратегії:

  • суміщення військових дій і дипломатичних договорів;
  • численні підказки по контексту;
  • часта зміна погоди і пори року;
  • симпатичні ландшафти;
  • японська атмосфера.

Гра може похвалитися чудовим звуковим супроводом і підказками, що дозволяють коригувати тактику. Інтерфейс зручний, користувач бачить максимум необхідної інформації. Зміна клімату змушує регулярно міняти плани з урахуванням нових умов, а ландшафти дивують своєю мальовничістю. Проект призначений для фанатів стратегій з великою кількістю етапів. Стати сьогуном зможе той, хто мислить на кілька кроків вперед.


Реклама

завантажити Shogun's Empire: Hex Commander 1.8 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Version 1.8 changelog:
– Fixed "Send a gift" button.
Загальна інформація
версія 1.8 (180)
дата завантаження 2020-07-13 13:51
Розмір 66.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/23 09:20
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |