Mad Andreas - Realistic Parking Cars
0 (0)

Mad Andreas - Realistic Parking Cars

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Mad Andreas: Parking Cars це симулятор парковки для андроїда з гідною фізикою і приємним візуальним оформленням. Тут потрібно красиво і без поспіху зупиняти машину в чітко визначеному місці.


На старті автомобіль гравця знаходиться біля в'їзду на стоянку. Яскраві стрілки вказують найкоротший шлях до парковочному місця, а окреслений червоним пунктиром прямокутник відображає найкраще положення для зупинки машини. Якщо вдається заїхати чітко відповідаючи вимогам, то прямокутник стане зеленим. Далі на екрані з'явиться інформація про успішне проходження рівня і переході на новий. Поки відтінок пунктиру залишається червоним - гравцеві варто міняти положення машини, іноді допомагає незначний від'їзд назад з поверненням в потрібну точку, в інших випадках достатньо трохи зміститися.


Наближатися до парковочному місця не обов'язково по смугах. Водії-лихачі, а також різноманітні перепони можуть зробити прямий шлях найбільш незручним. Але стрілки видно здалеку, вони зручні в якості орієнтира. У просторому гаражі гравця є багато машин, можна вибирати транспорт з тими чи іншими габаритами, характеристиками. При бажанні допускається зміна кольору і поліпшення параметрів обраної моделі.


Відмінні риси симулятора:

  • різні моделі автомобілів;
  • багато перешкод і лихих гонщиків на стоянці;
  • 3 способи управління;
  • великий гараж;
  • Зміна і поліпшення характеристик транспортного засобу.

Гра навчить віртуозно паркуватися на чому завгодно, від компактних легковиків до масивних вантажівок. Розробник ретельно потрудився над фізикою авто, дії максимально наближені до реальності. Кілька видів управління дозволяють створити індивідуальний стиль взаємодії із залізним конем. А дизайн моделей продуманий до найменших подробиць, щоб було дійсно приємно знаходитися за кермом.


Відмінна тривимірна графіка дозволяє зосередитися, а безпардонні гонщики і перешкоди в несподіваних точках змушують зберігати пильність і не розслаблятися, навіть коли все йде гладко. Чи зумієте стати генієм парковки?


Реклама

завантажити Mad Andreas - Realistic Parking Cars 1.01 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.01 (1)
дата завантаження 2019-06-14 06:05
Розмір 53.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/22 07:11
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |