The Legacy: Prisoner
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Діана (головний герой) обожнює подорожі по світах, з яких складно знайти вихід. У серії ігор The Legacy: Prisoner вона буде шукати зниклий експонат і може сама пропасти безвісти. Однак, високі ставки припускають і високу нагороду, за яку ви і будете боротися.

Співробітниця музею Діана виявила на виставковому стенді відсутність артефакту, в давні часи належав племенам Майя. Охоронець, який чергував в ніч зникнення, також безслідно зник. Череда заплутаних подій привели безстрашну дівчину в інший світ з давно зниклої цивілізацією. Це була пастка, виходу в звичну обстановку не знайшлося. Інтуїція підказувала, що потрібно знайти заповітний артефакт, щоб повернутися в музей. Благо героїня захоплювалася історією, все давнє і таємниче більше вабило до себе ніж відлякувало.

Гравець повинен допомогти дівчині пройти безліч випробувань на шляху до заповітної мети. Логічні міні-ігри змусять напружувати звивини, шукати нестандартні рішення. Також має бути знаходити і колекціонувати різні елементи, досліджувати місцеві території, зустрічати незвичайних персонажів. Небезпеки чекають всюди, плани регулярно зриваються, але щире цікавість і бажання докопатися до істини дозволяють Діані гідно триматися в будь-якій ситуації.

Відмінні риси квесту:

  • фантастичні персонажі з давнього світу;
  • більше 40 міні головоломок;
  • колекції таємничих предметів;
  • багато діалогів для отримання нової інформації;
  • заплутаний сюжет.

Розробник FIVE-BN GAMES подбав про якісну графіку. Краса і деталізація локацій захоплюють дух, відмінне звуковий супровід тільки посилює це враження. Нарівні з оформленням сюжетні переплетення вражають кількістю логічних підказок, які складно зібрати в єдину картину. Повернення додому можливо лише після віднайти золоту експоната, привезеного в музей з Гватемали. Місії та завдання підказують оптимальний варіант розвитку подій, але управляти ситуацією потрібно самостійно. Діані потрібна допомога в пошуку золотого об'єкта і розробці плану по його поверненню на виставковий стенд.


Реклама

завантажити The Legacy: Prisoner 1.0.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Stability and performance improvements.
Загальна інформація
версія 1.0.1 (10004)
дата завантаження 2019-08-08 09:53
Розмір 6.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/20 09:47
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |