Scary Hello granny - The Horror Game 2019
0 (0)

Scary Hello granny - The Horror Game 2019

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

У грі Scary Hello granny - The Horror Game 2019 перед гравцем виявиться чергова серія фільму жахів з самотньою бабусею, яка аж ніяк не є жертвою. Якщо хтось забув про бабусю - вона обов'язково нагадає про себе найжорстокішим способом. У поточній серії необхідно зайти в один страшний будинок і десь в його надрах знайти двері в сусідське помешкання. Там обстановка теж не відрізняється спокоєм, однак потрібно дістатися до локації для виконання різних завдань. Серед них будуть крадіжка ключів і різного майна всередині будинку.

Навколишнє обстановка змушує забути про хороші манери і змінювати поведінку залежно від ситуації. Так, крадіжка - справа неприємна, але з'ясувати причини того, що відбувається вийде тільки при пошуку певних елементів. Будинок переповнений таємницями, секретами і скелетами в шафах, необхідно обережно з'ясовувати нюанси того, що відбувається, відкривати цікаву інформацію про минулі часи. Складати маленькі секрети як шматочки однієї великої таємниці. А головне - стежити за власною безпекою і постійно шукати певні предмети. Вони допоможуть зробити багато відкриттів, не завжди приємних, але вражаючих.

Відмінні риси аркадного фільму жахів:

  • тривимірна візуалізація будинку;
  • страхітливе звуковий супровід;
  • легкість управління при складному пошуку виходу;
  • підозріле житло сусідів;
  • Похмура і моторошна локація.

Ходіння по темних локаціях викликає страх, навіть власні кроки іноді лякають. Огляд від першої особи не дає можливості поглянути на все з далекого або високого ракурсу. Закадровий звук ідеально передає атмосферу ігрового процесу, в моменти короткочасного спокою емоції посилюються за рахунок дивних криків. У користувача обмежений час на виконання завдань. За п'ять днів потрібно увійти в перший будинок, знайти шлях до другого оселі, здійснити протиправні, але обов'язкові пошуки чужих предметів з подальшим вилученням. Знаходження виходу теж має вміститися в заповітні 5 днів. Спробуйте укластися у встановлений часовий проміжок.


Реклама

завантажити Scary Hello granny - The Horror Game 2019 1.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
First Release
Загальна інформація
версія 1.0 (1)
дата завантаження 2019-06-17 19:05
Розмір 84.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/18 09:03
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |