Tower Brawls
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

На старті гри Tower Brawls система підшукує вам суперника, далі починається бій. На краях прямокутного майданчика розташовані воюючі сторони. Цілі ідентичні: побудувати і зміцнити власні вежі, попутно знищуючи будівлі протиборчої сторони. В ідеалі потрібно захопити все поле бою, однак процес захисту власної нерухомості може забирати багато енергії. Вежі розділені на кілька типів, що залежать від рівня зміцнення. Споруди дозволяють швидко оцінити ситуацію, стежити за втратою рівноваги між сторонами, запобігати переломні моменти або посилювати їх.

Стратегія має картковий формат, тут можна колекціонувати героїв і набирати в своє військо володарів унікальних навичок. Лицарі, Камікадзе, Гобліни, Розбійники і інші представники грального світу чекають свого виходу на арену і прагнуть перемогти противника, або хоча б ввести його в стан подиву, щоб виграти дорогоцінний час. Повноцінної армію роблять бойові машини з функцією катапульти і магічні заклинання. Якщо знищення вежі вручну затягується, є сенс скористатися машиною, що завдає жорсткіші удари.

Відмінні риси гри Tower brawls:

  • онлайн битви один на один;
  • карти з унікальними героями для колекції;
  • тренування і вдосконалення воїнів;
  • різноманітні тактичні прийоми;
  • скрині зі скарбами.

Геймплей радує яскравою кольоровою гамою і широким вибором образів персонажів. Розвиток PVP-битви передбачити вкрай складно, гра з реальним противником таїть значно більше несподіванок, ніж підготовлений сценарій з будь-яким рівнем розгалуженості. Але якщо в своїй колекції зібрати багато воїнів, то можна вивчити їх звички і заздалегідь розраховувати хід подій при появі відомого персонажа з ворожої сторони. Активізуйте армію, використовуйте прийоми тактики, плануйте дії на стратегічному рівні і тоді шанси на перемогу помітно зростуть. У той час, коли ринок заполонили гри формату автоматичних шахів, подібні проекти сприймаються як ковток свіжого повітря, вам так не здається?


Реклама

Tower Brawls для LG Optimus Link P690

Усі додатки ROASUP Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
0.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/17 07:40
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |