Paranormal Files: The Tall Man
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Paranormal Files: The Tall Man це головоломка про пошук предметів, ну і пропадають із завидною частотою людей. Чи зможе Рік розкрити таємницю Бурмила і вибратися з лісу? Так чи інакше, це детектив, які всі ми так любимо;)

Новинка дозволить тренувати логічне мислення. Тільки не забувайте про швидкість реакції, від неї залежить життя.

Рік має бездоганну репутацію професійного детектива, спеціалізується на паранормальних явищах. Його попросила про допомогу дівчина Ніки, і герой знову занурився в роботу. Історія дивна: рік тому компанія друзів зібралася в одному закладі для відпочинку, а через кілька годин подруга дівчини пропала. Поруч знаходився занедбаний ліс і є багато приводів думати, що жертва виявилася там. На річницю приятелі змовилися зібратися там же, хоча невідома сила послужливо попередила, що ситуація повториться і краще в ті краї не ходити.

Ігнорування попередження призвело до плачевних наслідків: раптово зникла вся компанія друзів. Рік не може махнути рукою на ситуацію, з побоюванням заходить в ліс зниклих душ. Там він дізнається масу нової інформації, ланцюжок подій починає складатися в єдине, але на заваді стає щось нереальне. Привид, здоровань або ще якась істота дивного походження веде персонажа в невідомому напрямку. Є ризик, що це пастка.

Відмінні риси квесту:

  • заплутана сюжетна лінія;
  • безліч задачок на пошук елементів;
  • паранормальні персонажі;
  • часті діалоги, інформація для аналізу;
  • ефектні локації.

Завдяки гідної графіку оформлення лісу вражає навіть самих байдужих. На кожному кроці героя чекають головоломки з пошуком предметів. На цих просторах легко заблукати в пошуках чергової дрібниці, але упущення деталей буде коштувати надто дорого. Звуковий супровід постійно тримає гравця в напрузі, щоб при форс-мажорі не упустити можливість врятуватися. Діалоги з Нікі регулярно дають нову поживу для роздумів, іноді її рвані спогади створюють плутанину, але пізніше картина прояснюється.

Чи вийде у вас знайти зниклих і розірвати порочне коло зникнень? Будьте обережні, адже попереду ще вибиратися з дивного лісу, хоча виживання малоймовірно.


Реклама

завантажити Paranormal Files: The Tall Man 1.0.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Added localization to German and French
Загальна інформація
версія 1.0.1 (28)
дата завантаження 2019-12-18 04:39
Розмір 16.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/15 07:01
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |