Wheelie Cross - Motorbike Game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Wheelie Cross - Motorbike Game це гоночний проект з відмінною фізикою, де гравцеві потрібно допомогти мотоциклістові проїхати на задньому колесі максимальну частину шляху, так що постарайтеся зберігати баланс мотоцикла, право на помилку відсутня, гра припиняється при торканні переднім колесом землі.

На старті варто мотоцикліст, під ним залізний кінь з ревучим мотором. Залишається тільки натиснути на педаль газу і мчати за горизонт. У гордій самоті він може їхати по трасі будь-яку кількість часу з єдиною обмовкою: збереження балансу на задньому колесі обов'язково. Це маленька умова створює великі проблеми, доводиться постійно контролювати швидкість, щоб раптово не впасти назад або Незавершена гру спуском на переднє колесо.

У верхній центральній частині екрану таймер відраховує секунди. Тут задіяний один з рідкісних сценаріїв, коли хочеться, щоб час йшов швидше. Чим довше проїдеш, тим вище ймовірність попадання в таблицю рекордів. У нижній частині екрана є спідометр, що дозволяє в реальному часі відстежувати ситуацію, міняти тактику на ходу.

Відмінні риси гоночної гри:

  • оригінальні моделі мотоциклів;
  • інтуїтивне управління;
  • цікава фізика;
  • різноманітні локації;
  • дюжина трас.

Частки секунд надмірно низької або високої швидкості ставлять хрест на ігровому процесі, змушують починати шлях заново. Але коли вдається звикнути до фізики, управління мотоциклом стає більш тривалим. Можна доїхати до невеликого узвишшя і зібрати монети. Вони стануть в нагоді для екіпіровки і поліпшення транспортного засобу. Головне - вдало потім приземлитися на згадане раніше заднє колесо, адже основне правило залишається в силі. Більш досвідчені можуть навіть виконувати різноманітні трюки, щоб збільшити викид адреналіну в кров.

Розробник Minijuegos.com здивував широким вибором мотоциклів, за монети є придбання чогось схожого на магазинний візок для продуктів, або єдинорога. Елементарний принцип управління дозволяє розібратися з водінням мотоцикла миттєво, значно складніше освоїти мистецтво балансування. Якщо бажаєте випробувати своє терпіння і готові заради мети багато разів починати з нуля - дерзайте!


Реклама

завантажити Wheelie Cross - Motorbike Game 1.0.2 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Do a wheelie and don’t let the front wheel touch the ground in this fun riding game!
Загальна інформація
версія 1.0.2 (1000200)
дата завантаження 2019-06-13 17:14
Розмір 8.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/14 09:12
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |