Clash of Kings 2: Rise of Dragons
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Clash of Kings 2: Rise of Dragons це яскрава гра в стилі фентезі, в якій вам належить колекціонувати драконів, розвивати їх і збирати в цілісну армію для завоювання нових земель. Ніякої серіал не нагадує?

Популярна стратегія Clash of Kings отримала продовження, тепер в казковому світі настала епоха розквіту Драконів. Люди тут живуть в злагоді з великими ящерами, навіть зуміли приручити їх. Так, тут проходить безліч битв, але не між расами. Воїни на драконах збираються в альянси і борються з такими ж змішаними альянсами. Розрахований на багато користувачів геймплей дозволяє зібрати однодумців, які живуть в різних точках планети, разом виходити на епічні бійки з іншої реальної командою. Згуртовані гравці з найкращою стратегією зможуть завоювати світ, здобути всесвітню популярність.

Сотні драконів незвичайних порід очікують гідного їх повелителя. Збирайте різноманітних ящерів, які зроблять альянс сильніше. При хороших і регулярних тренуваннях навички цих магічних істот можуть стати вирішальними в бою за владу над світом. Можна також виводити невідомі раніше породи, ростити драконівських дитинчат, годувати і виховувати їх. Успіх в сфері виховання малюків принесе масу нагород, плюс можливість розведення ще більшої кількості видів.

Відмінні риси гри Clash of Kings 2: Rise of Dragons:

  • колекціонування унікальних казкових створінь;
  • тренування і спорядження підопічних;
  • створення армії;
  • вражаючі битви;
  • виведення і виховання малюків-драконів.

Крім нових порід розробник Elex надав доступ до легендарних особинам, історії про яких знають по всьому містичного світу. Ця планета красива і бездоганна, але порожній трон стає причиною глобальної війни, гравець змушений брати в ній участь. Саундтрек налаштовує на мудре і спокійне владарювання над землями, але його ще потрібно домогтися. Супроводжуючі звуки нагадують про жорстокому бою. Тільки володар трону зможе змінити ситуацію і повернути гармонію співіснування для всіх. Чи готові взяти на себе таку місію?


Реклама

завантажити Clash of Kings 2: Rise of Dragons 0.0.110.1958 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
1. Fixed several bugs
Загальна інформація
версія 0.0.110.1958 (1958)
дата завантаження 2019-12-24 01:52
Розмір 71.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Elex на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.05★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/11 07:23
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |