Fisherman Go!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Fisherman Go! це симулятор риболовлі для андроїда, в якому вам належить підсікати видобуток різних розмірів, стоячи в човні посеред водойми. Наполегливою рибалкам гарантований вражаючий улов!

У гарну погоду можливість порибалити в човні сильно приваблює. Якщо в реальності такий відпочинок організувати складно - можна запустити на смартфоні гру від розробника Machbird Studio і насолоджуватися процесом на екрані. Гравцеві належить управляти сильним рибалкою, що сидить у відмінній дерев'яному човні. Невелике, але міцне судно досить містке для трофеїв з водних глибин. Закидайте вудку і підсікайте так, щоб підняти на гачку максимальну кількість рибок. Сили не витрачаються марно, кожне водне тварина приносить герою прибуток.

Коли вдається зловити рідкісні види - суми фінансової винагороди зростають в геометричній прогресії. Іноді вдається навіть зробити комбо, одночасно підчепивши кілька які раніше не спійманих риб. Вудка закидається на певну глибину, а після кліка по екрану підсікає і піднімається, влучно підчіплюючи всю плаваючу поруч живність. На отримані в якості нагороди гроші рекомендується прокачувати вудку, адже від якості інструменту багато в чому залежить і результат риболовлі.

Відмінні риси гри Fisherman Go:

  • бонуси за кожну спійману рибу;
  • апгрейд характеристик вудок;
  • величезна кількість рибок різної цінності;
  • відкриття нових водойм;
  • рекорди і трофеї.

У героя є особиста колекція, яку необхідно поповнювати новими екземплярами риб. Локації періодично змінюються, досвідчений рибалка пливе до нових водойм де є ймовірність зловити що-небудь більш велике. Не лякайтеся, якщо трофей виявиться більше човна, професіонали вміють виконувати трюки з утриманням таких особин;)

Позитивна мелодія, яскрава картинка і відносно спокійний сюжет дозволяють розслабитися і відпочити, набираючи заповітні бали. Тепер рибалка в гарну погоду доступна прямо в смартфоні цілодобово. Вода обіцяє бути кришталево чистою, а здобиччю гарантовано можна буде хвалитися всім!


Реклама

завантажити Fisherman Go! 1.2.0.1006 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Optimize game experience
Загальна інформація
версія 1.2.0.1006 (10200)
дата завантаження 2020-10-25 15:39
Розмір 26.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

MANAGE_OVERLAY_PERMISSION

MANAGE_OVERLAY_PERMISSION

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

ACCESS

ACCESS

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/08 09:54
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |