Pokémon Rumble Rush
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Pokémon Rumble Rush для андроїда це стилізований пригодницький екшн, у якому має бути подорожувати, колекціонувати персонажів, боротися з чужинцями і босами.

Події розвиваються в мультяшному світі з безліччю небачених островів. Гравцеві пропонується один з покемонів для вояжу і відкриття нових локацій. На островах є більш потужні покемони, яких можна брати в свою команду. Чим більше казкових тварин ви зберете, тим сильніше зможете виступити в битві з чужими персонажами. Після проходження рівнів і набору досвіду своїх підопічних можна оновлювати. Також передбачені інші дії для розвитку власної команди.

Періодично на шляху будуть виникати величезні боси, битви з якими вимагає значної витрати сил. Однак, перемога над подібним Громилом обіцяє нагороди і підсилення, що дозволяють добитися нових висот, щоб переглянути приватні якості персонажа. Проаналізуйте кращі сторони і слабкості свого підопічного, щоб доопрацювати сумнівні моменти або зрозуміти, в яких ситуаціях на арену краще випускати іншого члена команди. Правил дуже мало, завдяки чому відкривається свобода дій, можливість розвитку сюжету за індивідуальним сценарієм.

Відмінні риси гри:

  • барвисте візуальне оформлення;
  • інтуїтивне управління;
  • безліч островів для дослідження;
  • оновлення персонажів;
  • нагороди і бонуси;
  • ваші улюблені покемони!

Милий аркадний клікер радує строкатими локаціями, неосяжними територіями, можливістю подорожей за будь-які лінії горизонту. Управління виконано максимально просто, тапи по екрану дозволяють рухатися назустріч пригодам і при необхідності сміливо боротися з противниками.

Японський розробник випустив першу версію проекту ще в 2017 році, тепер офіційно виходить відшліфований остаточний варіант. Колекціонуйте симпатичних звіряток, тестируйте їх здатності, відкривайте острова в далеких морях і не бійтеся перешкод. Навіть найсильніший опонент може бути переможений завдяки сміливості, наполегливості та правильно обраної тактики вашого персонажа. Мультиплікаційний світ в очікуванні нового героїчного колективу!


Реклама

завантажити Pokémon Rumble Rush 1.6.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
1.6.0 Main Update Details
• Changed the game so you can adventure across multiple seas.
• Added snag stages where Pokémon you haven't caught yet in that sea appear.
• Added a special mission and title for catching all the Pokémon in every sea.
• Added Battle Royale-specific effects to summon gears.
• Changed it so you can filter Pokémon by ATK ☆ number.
Загальна інформація
версія 1.6.0 (1060009)
дата завантаження 2020-06-14 02:58
Розмір 51.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/08 07:50
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |