Against All Dead - Hack and Slash
4.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Against All Dead - Hack and Slash це зомбі-шутер для вашого андроїда з масою ходячих мерців, яких потрібно знищувати потужним арсеналом зброї, попутно забираючи залишені ними предмети.

Історія розгортається на похмурих сірих локаціях з великою кількістю будівель, поворотів, перехресть. На персонажа по одному починають йти мерці. Врятуватися від них можна тільки нещадним розстрілом. Якщо необхідно виграти час, відбігає на безпечну дистанцію, вороги рухаються повільніше керованого гравцем героя. Це дозволить зайняти більш зручну позицію, оглянути локацію (камера легко повертається в будь-яку сторону).

Єдиний мінус - мутанти не чекатимуть, до вже відомих долучаться нові, з'являється ризик опинитися в кільці чужинців. Тому міняти місце розташування потрібно швидко, щоб хвиля монстрів не стала занадто великою. Кілька типів зомбі можуть приходити одночасно, особливо після підвищення рівня гри. Благо різноманітність зброї дозволяє вибрати найбільш зручні інструменти для нападу. При переході на новий рівень відбувається автоматичне розблокування деяких знарядь, плюс з'являється можливість поліпшити наявні кошти для знищення представників ворожого табору.

Відмінні риси екшену:

  • атмосфера апокаліпсису;
  • натовпу зомбі і мутованих створінь;
  • широкий огляд, поворот камери на 360 градусів;
  • підбір зброї під індивідуальну стратегію;
  • апгрейд засобів захисту і нападу.

Ходячі мерці іноді залишають різноманітні предмети, що дозволяють поліпшити зброю, отримати інші плюшки. При наявності часу намагайтеся збирати все залишене, але життям ризикувати заради них не варто. Краще розстріляти чергову хвилю опонентів, які з'являються на локації безупинно.

Розробник RDCLGames пропонує увазі класний шутер для шанувальників зомбі тематики. Вас чекає одиночне протистояння натовпі мутантів, цілеспрямовано йдуть на героя, відповідне звуковий супровід і похмурі перспективи. Зламати ситуацію зможуть тільки регулярні і влучні постріли.


Реклама

завантажити Against All Dead - Hack and Slash 1.30 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Fix user interface, add free drone
Загальна інформація
версія 1.30 (57)
дата завантаження 2019-06-06 17:43
Розмір 102.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки RDCLGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/07 07:41
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |