OVERHIT
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра OVERHIT це сучасний рогалик, про який ви могли вперше почути ще в кінці 2017 року, само собою, забути і не звернути на нього уваги і тепер, але варто відзначити, що розробники не втрачали час даремно, ось тільки тенденції з тих пір дещо змінилися і це не кращим чином позначилося на тому, що відбувається. Але, розберемо все це докладніше.

Підготували гру в знайомої нам і багатьом студії NEXON Company, яка буквально днями вже з'являлася на нашому сайті з грою Godzilla Defense Force, якщо хто читав огляд, то все в цілому добре, але можна було краще і ситуація повторюється і в цьому проекті, давайте розбиратися в чому саме.


Почати варто з того, що за заявами самих розробників, вони надихалися своїм проектом 2015 року Heroes of Incredible Tales, який представляв собою повноцінну рольову гру упереміш з екшеном і скажемо так, на той момент виглядав дуже переконливо. Але роки йшли, технології розвивалися і в підсумку ми отримали проект з пристойною графікою і анімацією, що стало можливо завдяки движку Unreal Engine 4, але при цьому, гру зробили покрокової, забезпечивши гравця (тобто вас) мінімальним набором можливостей вплинути на те, що відбувається в режимі реального часу. Тут є система автоматичних битв, яку можна відключити, але якщо чесно, дає це небагато, зокрема, зможете використовувати скіли, іноді, решта все одно без вас відбуватися буде. Єдине позитивне з залишився - всілякі рейди, підземелля та інший контент, яким гру обіцяли напхати, однак, так чи це буде цікаво?


Особливості гри:

  • Більше сотні героїв з унікальними здібностями
  • Поєднання персонажів в команді дуже важливо, приділіть йому увагу
  • Відмінна графіка і анімація
  • Просте управління, а якщо і це лінь - включайте авто ...
  • Клани, гільдії та інші соціальні штуки
  • Контенту обіцяють багато, швидше за все, так і буде
  • Рекламу поки ще не привезли, що приємно

Недоліки гри:

  • Від гравця потрібно мінімум, що сумно
  • Покупки є, їх не може не бути

Підсумок: в цілому, гру OVERHIT складно назвати якимось прогресом, однак, вийшла вона у вдалий час, коли автоматичні битви вийшли на пік популярності, згадайте тільки autochess всіх форматів! Поки у гри справи йдуть добре, подивимося що вийде в результаті.


Реклама

завантажити OVERHIT 1.19.108783 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
[04/23 Updates]
1. Other events added
Загальна інформація
версія 1.19.108783 (640108783)
дата завантаження 2020-04-27 14:55
Розмір 93.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/06/04 07:00
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |