Express Thru - One line puzzle
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Express Thru - One stroke puzzle це цікава головоломка, в якій самостійний робот об'їжджає майданчик і виконує завдання з найменшими витратами палива.

За сюжетної лінії люди навчилися облаштовувати все планети у Всесвіті для свого комфортного існування на них. Обробка ресурсів з різних планет стала звичним заняттям. Складнощі виникали тільки з транспортуванням і доставкою важливих елементів. Був створений спеціальний робот для перевезення ресурсів, але для його роботи потрібно багато палива. Щоб не витрачати енергію марно, перед проходженням нового майданчика потрібно намалювати залізному помічникові лінію для переміщення.

Присутні певні місії, з однієї точки забирається вантаж, в іншу - доставляється неушкодженим. Якщо машина зуміє виконати всі місії при разовому пересуванні по намальованій доріжці, то зможе перелетіти на іншу локацію. При наявності невирішених моментів робот повертається на початок рівня, а гравець малює нову пунктирну лінію. Кожна планета складається з квадратних плиток. Для мінімізації витрат пального шлях не повинен проходити по одній клітці двічі, пересічний у лінії немає. Дослідження тривають, тому енергію машини доводиться витрачати обережно.

Відмінні риси головоломки:

  • приємна закадровий мелодія;
  • можливість повторного проходження рівня;
  • відсутність тимчасових обмежень;
  • завдання з поступовим ускладненням;
  • підказки про оптимальне рішення.

Гра може похвалитися елементарним принципом управління, ламати голову доведеться тільки над самим змістом завдань. Скромна графіка і м'який саундтрек виключають відволікаючі моменти. Початкові локації мають квадратну форму, рухатися дозволяється в будь-якому напрямку, точок завантаження / доставки мало. Далі пропонується виконати трохи більше завдань на ідентичною площині, а пізніше на території з'являються озера, їх необхідно об'їжджати, не змінюючи основних правил переміщення. Геніальний робот потребує геніального управлінні, чи зможете ви прокласти шлях для всіх рівнів?


Реклама

завантажити Express Thru - One line puzzle 1.0.7 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Bug fixed
Загальна інформація
версія 1.0.7 (472)
дата завантаження 2019-08-24 02:08
Розмір 29.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки 5minLab на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/31 09:19
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |