Super Brawl Heroes
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Super Brawl Heroes це прикольний екшен для андроїда в якому потрібно втрьох протистояти загону супротивників. Якою буде трійка, і в чому проявиться талант кожного підопічного - вирішуйте самі.

Наступ супер-зла несе перспективу страшного лиха. Сміливі мультяшні герої цієї барвистої історії для перемоги над нечистю влаштують круту бійку, з метою знищення чужинців. Поодинці тут не впоратися, наступаючих багато, тому на кожну сутичку найкраще виходити втрьох. Помічників можна вибирати на свій розсуд. Тільки враховуйте, що кожен герой відрізняється певними вміннями, сильними і слабкими сторонами.

Грамотна стратегія бійки на увазі комбінування талантів для максимального згуртування сил. Якщо попередньо виділити час на стратегічний план, противник скористається відсутністю єдиної моделі поведінки в команді і почне боляче бити по слабких місцях. Тому вкрай важливо аналізувати можливості загону, перевіряти свої сили в боях і вдосконалювати команду. Регулярні перемоги дають доступ до нових, більш сильних героїв, для формування найсильніших команд сміливців.

Відмінні риси гри Super Brawl Heroes:

  • можливість розблокування безлічі персонажів;
  • апгрейд здібностей і спорядження команди;
  • кілька видів зброї;
  • здібності і таланти індивідуальні;
  • простий і захоплюючий сюжет.

Сили учасників команди не безмежні, можливості недосконалі. Одним може знадобитися перерва, другим - додаткове навчання. Ще потрібно пам'ятати про екіпіровку. Рівень підготовленості команди залежить виключно від гравця. Знайдіть свою ідеальну стратегію і покращуйте її з урахуванням результатів попередніх боїв.

Класна строката графіка з різноманітними локаціями і позитивний саундтрек налаштовують на активні дії, проганяють лінь, смуток і інші види апатії у гравця. Ця гра гарантовано допоможе забути про буденної сірості, подарує бойовий настрій, готовність до віртуальних і реальних тріумфам. Дозвольте внутрішньому стратегу проявитися максимально!


Реклама

завантажити Super Brawl Heroes 1.4.5.186 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Fixed crash bug.
Загальна інформація
версія 1.4.5.186 (46)
дата завантаження 2019-08-11 20:41
Розмір 21.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Byte Game на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/27 07:50
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |