Era of Discord: Dawn Storm
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Era of Discord: Dawn Storm це корейська MMORPG в стилі фентезі, що дозволяє виконувати місії, битися з іншими гравцями, об'єднуватися з друзями і займатися ще багато чим цікавим.


Події розгортаються в казковому світі, де мешкає безліч героїв. Гравець може приміряти роль власника магічних навичок, королеви елементалей або воїна, вручну розбиває важкі гармати для ведення бою. Після вибору персонажа пора отримувати завдання і активно діяти. Залежно від місії можна організувати ті чи інші пригоди, яких тут великий асортимент.


Хтось побажає вступити в сутичку з іншим реальним опонентом, в режимі онлайн продемонструвати свою силу. Розробник проекту дозволяє реалізувати не тільки битви, а й спільне виконання інших завдань, тому друзів можна запрошувати в гру для підмоги, щоб досягати високих цілей разом.

А хтось вважатиме, що цікавіше боротьба з монстрами, а також відправлення в нокаут грізних босів. Переможець такої сутички отримує багато коштовностей, популярність і славу. Скарби можна буде витратити на корисні для подальших боїв елементи.


Відмінні риси гри Dawn Storm:

  • взаємодія з реальними гравцями;
  • монстри і боси;
  • кілька класів персонажів;
  • доброзичливий до людини дракон;
  • оригінальна екіпірування.

Строката ефектна графіка доставляє візуальне задоволення учасникам процесу. Дослідження казкових земель дуже захоплююче. Споглядаючи навколишнє середовище, іноді можна навіть забути про войовниче настрій, на хвилинку, щоб надихнутися для нових, більш яскравих звершень.


Ще в грі присутній дракон - найдавніше на цих територіях створення. Дракон дуже прихильно ставиться до обраним людям, при отриманні певного статусу його легко приручити. Наявність такої живності дає масу переваг, аж до можливості облетіти казковий світ на шиї вірного друга. Всім фанатам рольових проектів і казкових пригод гарантовано тут сподобається!


Реклама

завантажити Era of Discord: Dawn Storm 1.5.04 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Grand action MMORPG with the tale among thearchy. The unique game mode combined perfectly with the brand new social system.
Загальна інформація
версія 1.5.04 (185)
дата завантаження 2019-05-25 16:09
Розмір 14.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

WRITE_MEDIA_STORAGE

WRITE_MEDIA_STORAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

записувати аудіо

записувати аудіо

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/26 09:08
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |