Horror-Number 752 Demo
4.1 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Horror-Number 752 Demo це страхітливий екшен на виживання, в якому потрібно вибратися з в'язниці для особливо небезпечних в'язнів. Буде страшно, але залишатися на місці ще небезпечніше.


Сюжет розгортається в ізольованому будові під назвою Criminal Wall. Персонаж потрапив сюди як особливо небезпечний злочинець, за рішенням суду такого краще тримати подалі від суспільства. Він погано пам'ятає, що відбувалося до потрапляння в цю одиночну камеру, навіть в датах і часу виникла плутанина. Але чітко зрозуміла інша інформація - у в'язниці проведе решту свого життя. Ця перспектива викликає паніку, оскільки довго в існуючій обстановці не прожити. Необхідно вибратися з чотирьох стін будь-яку ціну.


Роздратування спровоковано не лише порожнечею і брудними старими стінами будівлі. Ночами в коридорі чути аномальні звуки, які змушують поспішати з формуванням плану втечі. Гравець повинен управляти укладеним, допомагати йому з пошуком підказок. Вони повільно, поетапно дозволяють з'ясовувати деталі ситуації, знаходити ключі. Кожен ключ може відкрити окремий замок і трохи наблизитися до мети. Освітлення та інші елементи строго обмежені, витрачати їх рекомендується обережно. Намагайтеся максимально ефективно використовувати час, детально вивчати всі, що знаходиться в радіусі огляду.


Відмінні риси фільму жахів:

  • атмосфера страху і паніки;
  • вражаюче звуковий супровід;
  • монотонне оформлення з додаванням іржі і кривавих плям;
  • обмеження за часом і ресурсами;
  • багато загадкових підказок.

Розробник Depth of Play подбав про те, щоб атмосфера максимально відповідала сюжету. Крики, хрипи, крики в поєднанні з жовтою побитої плиткою на підлозі і стінах з перших секунд викликають нестримне бажання втекти. Головне - набратися терпіння і слідувати підказкам, навіть коли з'являється відчуття, що вихід відсутній.


Паралельно доведеться розкрити велику таємницю про походження дивних звуків. Чи справді персонаж самотній? Якщо не боїтеся дізнатися правду, хочете розрубати ланцюг страшних подій і допомогти герою вибратися на волю - тоді сміливіше приступайте, Абраму Уокеру дуже потрібна підмога!


Реклама

завантажити Horror-Number 752 Demo 1.083 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Number 752 Demo V.1083
Defense mode inserted
More intuitive health monitoring panel
Fixed some bugs
Загальна інформація
версія 1.083 (94)
дата завантаження 2020-10-27 20:01
Розмір 31.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

CONTROL_LOCATION_UPDATES

CONTROL_LOCATION_UPDATES

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.13★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/25 09:53
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |