The Legacy Forgotten Gates
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

The Legacy Forgotten Gates це дивовижна пригодницька гра, в якій героїні потрібно допомогти вибратися з чужого світу і попутно врятувати людство від катастрофи.

Діана працює експертом по прадавніх цивілізацій. Вечірньої пори вона затрималася в музеї і звернула увагу на один дивний експонат, який раптово почав самостійно рухатися. Він схопив дівчину і телепорований її в один із стародавніх світів. Через мить Діана опинилася в храмі, місцеві пам'ятники культури багато в чому нагадували роботи племен майя, але явно відчувалася якась фальш. Схожість з відомою експерту культурою була часткова, музейний експонат переніс героїню не в минуле, а на іншу планету, колись пов'язану вратами магії і нашою Землею.

Зворотна дорога відсутня, врата активувалися тільки один раз. Є один шаман на прізвисько Шааш, який має славу зберігачем цих фантастичних воріт. Він може підказати вихід із ситуації, але натомість вимагає проходження безлічі випробувань, рішення маси головоломок. У процесі з'ясовується, що наша планета в небезпеці. Раптова експедиція перетворюється в небезпечну пригоду з ризиком для життя. При проходженні рівнів потрібно думати не тільки про власний порятунок, але також про запобігання катастрофи на нашій планеті.

Відмінні риси квесту:

  • міні-ігри з обмеженням за часом;
  • крута графіка з класними спецефектами;
  • заплутана сюжетна лінія;
  • фентезі-персонажі;
  • випробування, головоломки, нетривіальні завдання.

Розробники створили приголомшливі локації, споглядати навколишнє середовище можна нескінченно, однак потрібно поспішати. Діана повинна пройти довгий шлях, перейти всю долину, познайомитися з місцевими народами, навчитися взаємодіяти з природою і тваринами, щоб убезпечити себе і не викликати у чужинців агресію. Холоднокровність, спокій, спрага до досліджень і пригод допоможуть дівчині досягти мети, отримати можливість повернення додому і збереження будинку для всіх людей. Якщо хочете допомогти красуні і взяти участь в ризикованому квесті - починайте без уповільнення!


Реклама

завантажити The Legacy Forgotten Gates 1.0.1 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.0.1 (10002)
дата завантаження 2019-05-23 17:55
Розмір 6.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/24 09:52
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |