Idle Egg Tycoon
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Idle Egg Tycoon це цікавий симулятор, в якому потрібно осягати тонкощі розведення курей, відкривати загони, удосконалювати виробництво яєць і збільшувати прибуток. Типовий клікер, не дивуйтеся;)


На старті гравцеві надається маленький загін з декількома курчатами. Цей майданчик повинна стати початком активного розвитку бізнес-імперії з продажу яєць. Швидкими і чіткими кліками необхідно збільшувати поголів'я птиці, домагатися високого рівня виробництва яєць. При гідному заробітку з'являється можливість розширення загонів, а також отримання нових, більш продуктивних видів курей. Розробник STORMX передбачив півсотні порід для найактивніших фермерів, які бажають отримати максимум від своєї праці. Цілеспрямованих чекають корисні бонуси і всілякі поліпшення.


Кількість яєць прямо пропорційно до заробітку, тому упор варто зробити на продуктивність. Кожне знесене яйце дає монети, а переходи на нові рівні доступні виключно при наявності коштів. Отримані кошти можна витрачати на розширення майданчиків і поліпшення умов для птахів. Згодом можна купити курчат незвичайних порід, з фантастичним зовнішнім виглядом, строкатим оперенням. Вони різнокольорові бігають по салатовим майданчикам, створюють картинку з різноманіттям барв, а головне - несуть яйця, нарощуючи капітал новоявленого яєчного магната.


Відмінні риси гри Idle Egg Tycoon:

  • 50 різновидів курей;
  • можливість розбагатіти на продажі яєць;
  • розблокування загонів за монети;
  • милі графіка і саундтрек;
  • управління одним торканням.

Простеньке графічне оформлення в тандемі з позитивною закадрового мелодією дозволяють розслабитися і забути про повсякденні турботи. Відсутність тимчасових рамок дає можливість розвивати бізнес у власному темпі, без додаткових обмежень. Для отримання бонусів можна збирати серця (спочатку здається, що деякі особини думають про любов, але вони просто підказують місцезнаходження бонусу). Ця гра стане відмінним тайм-кілером для фанатів симуляторів з фермерської тематикою і побудовою імперій бізнесу.


Реклама

завантажити Idle Egg Tycoon 1.6.2 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
* Fixed bugs
* Improved play performance
Загальна інформація
версія 1.6.2 (68)
дата завантаження 2020-07-13 13:49
Розмір 14.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки STORMX на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/22 07:26
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |