Democracy on Fire
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Democracy on Fire це відмінна аркада, в якій можна виступати за поліцію і стояти на сторожі порядку, або підтримати протестуючий народ у прагненні повернути демократію.

Конфлікт має на увазі дві кардинально різні точки зору, дві правди з протилежними аргументами. На старті гравець виявляється в центрі неспокійного міста, де стикаються вірні режиму поліцейські і бунтівна юрба незадоволених представників народу. Можна вибрати будь-яку сторону, сіяти паніку і влаштовувати мітинги, або намагатися відновити правопорядок. В обох випадках мета ідентична - об'їхати 20 міст і взяти кожен під свій контроль. А що буде творитися на підконтрольній території, вирішуйте самі, шанси ідентичні у давнього жорсткого режиму і демократії з елементами хаосу.

Гравець зможе продемонструвати свій талант стратега. Будівництво барикад і захисних споруд вимагають інтелектуального підходу. Хитрі перешкоди і пастки допоможуть стримати антагоніста, що настає хвилями. Якщо плануєте вести контратаку і пробивати оборонну стіну, то розраховуйте свої сили, щоб мати можливість нанести непоправної шкоди базі ворога. У боях можуть брати участь загони людей і техніка, що дає вагоме перевага.

Відмінні риси гри Democracy on Fire:

  • можливість грати за протестуючих або за поліцію;
  • прикольні сюжети для різних сторін битви;
  • режими аркади або короткочасною кампанії;
  • таблиці рейтингів і нагороди кращим;
  • чорний гумор.

Режим аркади дозволяє набирати бали, збільшувати особистий рейтинг, щоб потрапити в таблицю лідерів. Найкращі обов'язково отримують мотиваційні заохочення раз в тиждень. Можна змагатися з друзями за найвищий бал.

Успішні комбінації, перемоги і виконання місій дають можливість розблокувати найсильніших героїв, купити спеціальне обладнання, додаткових можливостей. Проста реалізація механіки і колоритна графіка доповнюють захоплюючі сюжетні розв'язки. Гра стане відмінним розвагою під будь-який настрій!


Реклама

завантажити Democracy on Fire 1.54 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Fixed a number of minor bugs.
Загальна інформація
версія 1.54 (54)
дата завантаження 2020-03-08 01:21
Розмір 94.52 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/21 09:47
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |