Board Heroes League
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Board Heroes League це відмінна карткова стратегія, в якій формується загін із трьох представників різних рас, а після ведеться автоматичний бій з загоном противника.

На екрані квадратна площадка з декількома глядачами з боків. На нижньому боці квадрата необхідно виставити трьох героїв власної команди. Персонажі представляють собою фантастичних істот різних епох (люди теж доступи, однак при наборі славного тріо не варто обмежуватися тільки сапиенсами, є й інші не менш ефективні персонажі).

Всі бійці яскраві, сміливі і відчайдушні, готові розірвати будь-якого супротивника заради перемоги. Кожен має окремий перелік навичок, деякі навіть здатні змінювати вигляд в процесі, щоб відлякувати або збивати з пантелику супротивника. Важливо красиво скомпонувати можливості файтери, ретельно продумати стратегічні процеси і штрихи тактичних моментів, щоб вивести на арену підготовлені кадри.

Після підбору своєї щасливої ​​трійки буде запропонований вибір противника. Іноді одночасно готові до бою загони кількох гравців, доведеться вибирати з ким саме битися. Далі можна розслабитися і споглядати ефектну сутичку в автоматичному режимі. Дійство гарантовано буде емоційним, барвистим, повним гострих моментів. Розробник Mishka Production подбав про те, щоб картина не зупинялася на найцікавішому місці, тому бій може бути будь-якої тривалості. Якщо сили опонентів рівні, процес обіцяє бути довгим, а розв'язка несподіваною.

Відмінні риси проекту:

  • наочна турнірна таблиця;
  • легкість управління;
  • захоплююча динаміка автоматичного битви;
  • тривалість сутички не обмежується;
  • вдале поєднання стратегії, MOBA і карткового формату.

Простий геймплей з великою кількістю монстрів, чудовиськ і інших представників фантастичних світів насичує кожну хвилину гри цікавими подіями. Тривимірне графічне оформлення підсилює вау-ефект. Якщо хочеться додаткових пригод, можна зайнятися вирішенням щоденних завдань. Ця іграшка підійде любителям строкатих проектів з масою колаборацій!


Реклама

завантажити Board Heroes League 0.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Improve performance
Загальна інформація
версія 0.1 (19)
дата завантаження 2019-05-19 15:10
Розмір 94.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/20 09:32
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |