Volleyball
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Volleyball Challenge - цікава спортивна гра, в якій пропонується змагання з віртуальним противником на фантастичному волейбольному турнірі.

Дія відбувається в спортивному залі без єдиного глядача. Процес вимагає уваги і своєчасної реакції для виконання несподіваних кидків, блокування випадів опонента і застосування екстраординарних маневрів. Віртуальна гра відрізняється від реальної опціями зникаючого або навіть вогняного м'яча, перемиканням на швидкість блискавки, а також іншими фішками, що дозволяють добитися першої позиції тільки у віртуальній турнірній таблиці.

Кожна нова партія додає окуляри гравцеві, одночасно знімає блокування з апгрейдів різних показників. Після отримання значного досвіду є збільшення сили, витривалості, рівня подачі м'яча. Якщо зовнішній вигляд героя набрид, можна вибрати інший костюм, поміняти аксесуари, сформувати індивідуальний стиль, зробити персонажа наймоднішим.

Управління здійснюється п'ятіркою клавіш: стрілки для переміщення вперед або назад, стрибки, функція удару по м'ячу, а також використання спеціальних здібностей. Переміщення в сторони не передбачено, рух можливий тільки по одній лінії (для обох сторін). Це трохи ускладнює завдання, суперник не часто пропускає м'яч, саме тут знадобляться додаткові опції.

Відмінні риси Volleyball Challenge:

  • регулювання сили і потужності подачі;
  • вибір зовнішності, форми, аксесуарів;
  • інтуїтивність управління;
  • додаткові опції (швидкість блискавки, пропадає м'яч, інше);
  • двомірне графічне оформлення з яскравими відтінками.

Розробник Simplicity Games наділив гру строкатим оформленням. Спортивні стадіони дуже красиві, навіть відсутність людей на трибунах не псує картинку. Противники регулярно змінюють один одного в міру зростання кваліфікації вашого спортсмена. Прокачування умінь надзвичайно важлива, на неї слід регулярно виділяти час. Коли зумієте досягти рівня кращих волейболістів, зможете виступати на кращих стадіонах. Якщо готові до волейбольного протистояння - починайте вже зараз!


Реклама

завантажити Volleyball 1.0.23 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Small bugs fixed
Загальна інформація
версія 1.0.23 (23)
дата завантаження 2020-10-11 03:54
Розмір 80.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

SET_ALARM

SET_ALARM

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/19 07:49
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |