Tap Tanks
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Tap Tanks це цікава казуальна гра для андроїда, в якій персонаж рухається вперед на танку і стріляє по зустрічним машинам, щоб не отримати перший удар в свою сторону.

Їхати в танку безпечно, якщо тільки назустріч не їде такий же танкіст. Дорога дуже мала, щоб розминутися двом власникам військових машин, один буде знищений для звільнення шляху іншому. Гравцеві належить управляти таким танком, діяти швидко і ефективно, щоб отримати найбільшу кількість балів за розгром ворога. Не варто мріяти про перемогу за один постріл, машина противника має міцну броню, кожен вдалий удар дає незначне пошкодження, на пару секунд вводить танкіста в ступор. Якщо потягнути час, то можна отримати відповідь дія, значно знижує можливості підопічного.

Є кілька позитивних факторів, в тому числі якісний приціл, що дозволяє коректно витрачати боєприпаси. Перед пострілом герой бачить, на яку точку припаде основний удар, може від'їхати, щоб прицілитися краще. Коли бойова машина знаходиться в ямі, а дуло направлено вгору - є ризик, що після пострілу в небо весь удар припаде на самого стріляючого, або збільшить яму, ускладнюючи подальше переміщення. У паніці опонент може здійснювати аналогічну помилку і тим самим допомагати герою проти власної волі.

Відмінні риси гри Tap Tanks:

  • барвисті різноманітні локації;
  • контроль напрямки пострілів;
  • бонуси і захисні елементи;
  • веселий мотивуючий саундтрек;
  • прокачування транспортних засобів.

Розробник подбав про красивих майданчиках, на задньому фоні будуть видні різні міста, гідна озвучка викликає бажання перемагати всіх і рухатися вперед крізь будь-які перешкоди. Після проходження рівнів доцільно виділити час на апгрейд танка, кожна успішна гра приносить монети, їх можна витрачати на бажані поліпшення. Цей яскравий платформер з позитивною музикою і непередбачуваними ситуаціями дозволить весело провести час і подарує бадьорий настрій!


Реклама

завантажити Tap Tanks 1.0.2 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
1. Optimize the difficulty of the game
2. Update the gameplay of challenge mode and add more rewards
3. Optimize the game experience
4. Optimize the game interface
Загальна інформація
версія 1.0.2 (4)
дата завантаження 2019-07-17 20:09
Розмір 53.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/18 09:38
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |