Escape Posthumous works
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Escape Posthumous works це містична гра, в якій ваш персонаж виявився замкненим в кімнаті померлого автора бестселерів. Шанси вибратися неушкодженим ще є, але чи зможете ви зрозуміти задумку автора?

Помер геній пера, майстер детективних і містичних історій. Його книги ставали бестселерами, люди хотіли вшанувати пам'ять улюбленого автора. Будинок письменника став пам'яткою, яку відвідували шанувальники. Особливо публіці полюбилася кімната, де автор проводив багато часу і черпав натхнення.

Один письменник романів захотів побувати в особняку шановного їм людини. Ніщо не віщувало дивних пригод, але в тій самій кімнаті персонажа раптом замкнув якийсь хлопець. Він представився сином власника будинку і навідріз відмовився відкривати двері. Гравець повинен допомогти організувати втечу замкненого людині. При форс-мажорних обставинах навколишній світ виглядає інакше. На локації виявляється багато незрозумілих пристроїв, які дозволять вибратися, якщо зуміти правильно їх застосувати.

Основна відмінність від аналогічних ігор - відсутність тривалих пробіжок. Тут немає лабіринтів, досить повернутися і величезна частина кімнати буде видна як на долоні. Всі зусилля варто направити на уважне вивчення майданчика, тестувати надані гаджети, взаємодіяти з ними. Ніхто квапити не буде, але і допомоги чекати не доводиться. Збирайте предмети, шукайте нестандартне застосування звичайних речей. Пам'ятайте, що перебуваєте в кімнаті містика і готуйтеся до складних головоломок.

Відмінні риси проекту:

  • цікава сюжетна лінія;
  • аура містики і розслідування;
  • незвичайні пристрої для вирішення головоломок;
  • багато дрібних деталей в інтер'єрі кімнати;
  • хороший огляд локації.

Розробник елегантно ховає важливі фрагменти відгадок на видних місцях. Якісна тривимірна графіка в поєднанні зі зручним управлінням дають можливість заглянути в кожен куточок, наблизити або збільшити предмет, що викликає інтерес. Всім, кому цікаво загадкове пригода з сотнями таємниць, рекомендуємо спробувати втекти з дивовижною кімнати.


Реклама

завантажити Escape Posthumous works 2.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
A new app.
Загальна інформація
версія 2.0 (2019042604)
дата завантаження 2019-05-15 19:20
Розмір 54.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/16 07:18
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |