Billy Doll: Horror House Escape
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Billy Doll: Horror House Escape це квест-аркада з елементами фільму жахів, в якій потрібно розгадувати таємниці під наглядом дивною ляльки, шукати предмети-підказки.

Гра стартує в дивному порожньому особняку. Майже всі в ньому здається звичайним, лише сумна лялька Біллі навіває темні думки. Через деякий час приходить розуміння того, що будівля прокляли. Спроби відразу втекти безуспішні, доводиться вибирати найстрашніший із шляхів: пошук правди і причин прокляття. У разі успішного розвитку подій можна зняти змову з особняка і навіть вийти з нього неушкодженим.

На перших парах описана перспектива видається марною мрією, примари йдуть по п'ятах, страшні сни і кошмари починають збуватися. Замість підказок на стінах загрози, найменша спроба щось з'ясувати призводить Біллі в сказ, вона закриває огляд і дивиться порожніми страшними очима. Привиди відчувають внутрішній страх і намагаються перетворити його в реальність. Лялька постійно нагадує про те, що затія з розслідуванням була поганою ідеєю.

Відмінні риси квесту-дії:

  • відмінна тривимірна графіка;
  • від закадрового мелодії хочеться кричати з переляку;
  • прикольний сюжет;
  • несподівані повороти подій, без сторонньої допомоги;
  • атмосфера нічного кошмару.

Біллі завжди знаходиться поряд, важливо дотримуватися безпечну відстань, не підпускати її надто близько. В особняку нелічену число кімнат, у кожній свої важливі моменти і моторошні відкриття. Чи ризикнете досліджувати будинок повністю, уважно пройти метр за метром? Тут знадобиться холоднокровність і логічні роздуми. Привид готує виверти, але хто сказав, що обхитрити його нереально? Якщо вести себе спокійно і не піддаватися на провокації, то можливості привидів стануть обмеженими.

Прокляте будівля таїть дивні секрети, шлях до їх розкриття тернистий і незрозумілий, проте він існує. Знайдіть в собі силу закрити в будівлі головні питання і вибратися назовні раніше, ніж потойбічні створення почнуть святкувати виграш темної сторони.


Реклама

завантажити Billy Doll: Horror House Escape 1.2 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Hello there! Here’s a bunch of fixes:
- Added Russian language
- Added save system
- Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.2 (3)
дата завантаження 2019-05-15 14:35
Розмір 52.61 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

Усі додатки OneTonGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/15 09:16
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |