Warhands: Epic clash PvP game
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Warhands: Epic clash це прикольна стратегія, в якій доведеться збирати армію і контролювати кожне її дію з можливістю корекції прямо в процесі бою, що зустрічається все рідше і рідше.

Гравцеві належить командувати піхотними військами і бойовою технікою, приводити в порядок кожну бойову одиницю і виводити на арену підопічних для битви з реальними суперниками. Лише талановитий полководець впоратися з подібним завданням, забезпечить перемогу для своїх військових. На першому етапі важливо визначитися з фракцією, оскільки у кожної сторони зіткнення свої особливості і привілеї, слабкі моменти і переваги. Після вибору сторони можна приступити до збору карт і висновку солдатів і техніки на арену.

Додатково гравець здатний найняти кого-небудь з популярних генералів. Ці особистості мають різні якостями, керують солдатами за допомогою особливих алгоритмів. Потрібно уважно підійти до призначення генерала, щоб він покращував стратегію і не смів псувати планів. Втім, управління при будь-яких обставинах в руках гравця, можна навіть з урахуванням дальності стрільби армійців переміщати техніку на більш вигідні точки.

Незвичайні виверти допомагають збити противника з пантелику. Доступно придушення другої сторони літаком, паралізація за допомогою їдкого диму і багато іншого. При достатній кількості захоплень можна отримати особливий танк, який руйнує найцінніше для суперника - його військову базу.

Відмінні риси епічної стратегії:

  • битва двох сторін;
  • характерні генерали-легенди;
  • бої з реальними суперниками;
  • вражаюче розмаїття бойової техніки;
  • локації з різними погодними умовами.

Розробник Crooto подбав про мотивацію: сформував систему призів, яка при грамотному підході до ведення сутичок дозволяє швидко розвиватися. Для тих, хто любить і вміє воювати, сильна укомплектована армія гарантована. А з нею будь-яку битву стане чудовим розвагою. Естетику битви доповнюють неймовірні пейзажі майданчиків, в різні пори року тут своя краса. Тільки не ловіть гав, підлаштовуватися під високий темп гри, або змусьте інших підлаштуватися під вас, якщо достатньо сил і характеру. Маса емоцій і вражень забезпечена!


Реклама

завантажити Warhands: Epic clash PvP game 1.19.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Dear Generals,
- Fixed Boost Card Market!
Good luck in battles!
Загальна інформація
версія 1.19.1 (44525)
дата завантаження 2020-01-30 03:14
Розмір 91.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

READ_NETWORK_STATE

READ_NETWORK_STATE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Crooto на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/14 09:11
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |