Sausage Bump
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:


Гра Sausage Bump це прикольний екшен, в якому потрібно нарощувати змійку з ланок-сосисок і акуратно проводити її через перешкоди до заповітної фінішної лінії. Також відзначимо, що це вже не перший раз, коли дане ковбасний виріб потрапляє в наше поле зору і на андроїди зокрема.

Дія відбувається на картатій майданчику. Одна маленька горда сосиска стартує на смузі оригінальних перешкод. Рух можливо тільки вперед, з невеликими вигинами в сторони, щоб перебудовуватися на більш безпечний «ділянку траси». Основна мета - дістатися до кінця доріжки з найбільшою довжиною змійки (параметр набирається в процесі переміщення). На шляху персонажа чекають побратими, які бажають приєднатися. Біля кожного вказано, на скільки елементів він збільшить змійку.

Завдання було б простий без величезної кількості різноманітних перешкод. Тут і ножиці, жорстоко ріжучі все підряд, і криваві шестерінки, і інші пекельні механізми, здатні вкоротити змійку до нуля. Над цими машинами смерті вказано кількість ланок, які доведеться втратити.

Часто об'їхати машини смерті не представляється можливим, коли вони розміщені по всій ширині дороги. Залишається тільки вибирати осередок, яка приносить найменше витрат. Бійтеся підступу: біля механізмів з великими цифрами стоять сосиски з вагомим збільшенням змійки. Необхідно зіставляти число потенційно прибулих і можливі втрати. Оперативно аналізуйте ситуацію, приймайте оптимальні рішення з урахуванням того, що сосиска поспішає вперед і ніколи не зупиняється.

Відмінні риси гри Sausage Bump:

  • висока динаміка подій;
  • приєднання одного елемента відразу додає кілька ланок;
  • смішні персонажі з яскравими емоціями;
  • немає змоги вибирати різновидів перешкод;
  • можливість наряджати ковбаски, вибирати їх вигляд.

Розробник CanaryDroid зробив класну графіку і навіть наділив емоціями кожен шматочок ковбаски. У моменти зіткнення зі смертельними машинами можна споглядати різноманітні настрої ланок. Одні дивуються, інші засмучуються, треті зляться, четверті задоволені при будь-яких обставинах. Елементарне управління і пустотливий ігровий процес вимагає від гравця тільки енергії і швидкості реакції. Тим, хто готовий до ковбасних пригод, рекомендуємо почати вже зараз!


Реклама

завантажити Sausage Bump 1.7 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
v1.7: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
Загальна інформація
версія 1.7 (8)
дата завантаження 2019-06-22 23:28
Розмір 21.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки CanaryDroid на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/12 09:39
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |