SPACE RANGERS LEGACY
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра SPACE RANGERS LEGACY це перевидання рольової легенди минулого десятиліття, яке багато хто чекав, що відразу приведе нас в ряду як позитивних, так і негативних моментів, але про це трохи пізніше. А для тих хто не знає - це космічний епік з відкритим світом і елементами пісочниці, стратегії, економіки і багатьох інших моментів, які вам точно сподобаються!

Видавець у гри не змінився, на цей раз це його європейське відділення 1C Publishing EU sro, на рахунку яких на даний момент тільки дві гри, одна стала темою сьогоднішнього огляду, друга ж - платне до неї доповнення, яке представляє собою текстовий квест.


Детально описувати геймплей ми не станемо, в цілому, суть того, що відбувається і так зрозуміла гравцям, особливо тим, хто грав в цю гру раніше, на своєму ПК, а ось про очікування і їх реалізації ми точно поговоримо.

Найголовніша з того що потрібно відзначити - гру розробляли заново, повністю і практично з нуля, взявши за основу вже відому гравцям всесвіт і деякі механіки гри. Цей підхід був прийнятий двояко, так як всі фанати відразу помітили інший сюжет, що не повторює і не продовжує оригінал, інший інтерфейс і інші моменти до яких довелося вдатися розробникам для того, щоб гра комфортно почувала себе на мобільних пристроях. Зручність - поняття суб'єктивне, так і порівнювати ПК і мобільники точно сенсу немає, а ось пожертвувати деякими деталями довелося. Зокрема, оригінал включав в себе ще й текстовий квест, відмінно доповнює всесвіт, в мобільній ж версії його винесли в формат окремої гри, яка виявилася ще й платної ... Втратила гра і інших не менш важливих елементів, пропонуючи відверто урізаний геймплей, що безумовно не викликало захоплення і фанатів серії, але потрібно зробити знижку на формат. У всьому ж іншому, що стосується якості та загального інтересу - гра на рівні, з цим складно сперечатися.


Особливості гри:

  • Якісне перевидання легендарної рольової гри;
  • Приємна графіка і зручне управління;
  • Величезна кількість можливостей;
  • Битви, прокачування, торгівля і багато іншого;
  • Ніякої реклами!

Недоліки гри:

  • У порівнянні з оригіналом геймплей сильно урізаний;

  • Є покупки в додатку, що нормально для безкоштовного проекту.

Підсумок: ми вважаємо, що гра SPACE RANGERS LEGACY це той самий випадок, коли розробники і видавець знайшли може і не золоту, але як мінімум срібну середину між скромними можливостями мобільної платформи, іншою системою монетизації, так як на андроїд все звикли отримувати гри безкоштовно і тим самим спадщиною гри, яке було б нерозумно втратити.

Справжнім фанатам гра підійде виключно при відсутності ПК і лояльне ставлення, тим же хто не знайомий з цією всесвіту - настійно рекомендуємо.


Реклама

завантажити SPACE RANGERS LEGACY 1.7.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Added:
- changed the Jammer work logic
- added new contextual tasks, including the one to activate Jammers
- pirates and dominators attack more rarely
- improved game stability

Fixed:
- flickering background on some planets
- incorrect display of fuel in the tank by the Black Fluid artifact
- error with viewing inventory with removed equipment
- double jump between the stars in one system
- some Google Play authorization errors
Загальна інформація
версія 1.7.1 (235)
дата завантаження 2018-10-31 10:32
Розмір 49.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/11 09:48
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |