Diamond Drop - Sacrifice Puzzle
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Diamond Drop - Sacrifice Puzzle це нетипова головоломка, в якій потрібно красти алмази за допомогою логіки і жертвування чимось дуже важливим. Злодій зуміє викрутитися, а ви йому допоможете;)

Герой з'являється на квадратному майданчику, схожою на шахову дошку. В одній з клітин розташований діамант, на першому рівні досить дістатися до нього за допомогою стрілок. Пізніше дорогоцінний камінь буде ховатися в коробку і вискакувати з неї, а в іншій клітці (частіше віддаленій) розміститься кнопка, клік на яку закриває коробку. Потрібно постаратися закрити бокс, коли алмаз виявиться зовні. Далі злодій добігає до скарби і радіє успіху.

Натиснути на кнопку можна однією з чотирьох стрілок на вибір гравця. Цією стрілкою доведеться пожертвувати, оскільки напрямок стане недоступним для подальшого переміщення. Якщо затиснути клавішу вправо, то решту рівня злодій зможе пересуватися тільки вниз, вліво і вгору. В цьому і полягає основний підступ.

При ускладненні завдань кількість кнопок на дошці збільшується, залишати їх без уваги не можна, кожна буде далеко від дорогоцінного елемента. Доведеться міркувати, зважувати рішення, щоб дістати його. Моделювання тактики переміщення допоможе створити план. При жертвування двома клавішами тільки для останнього кліка принципово залишити камінь над коробкою.

Відмінні риси проекту:

  • кумедний персонаж;
  • простота сюжету і управління;
  • небанальні логічні завдання;
  • багато рівнів з різним ступенем складності;
  • виразні підказки при додаванні нових перешкод.

Відключення декількох напрямків руху здається малої перепоною до моменту появи стін. Вони не оточують периметр, а розкидаються посеред локації по одному блоку або більше. Такі стіни можна тільки обійти, обмежене число стрілок для управління помітно заважають процесу обходу.

Маленький веселий злодій з пов'язкою на очах піднімає настрій. Цікава музика здатна пробудити слідопита в душі будь-якого гравця. Отримати ж дорогоцінний приз зможуть тільки ті гравці, які реально застосовувати мозок під час проходження!


Реклама

завантажити Diamond Drop - Sacrifice Puzzle 1.2.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Add new tutorial
Add new stages
Загальна інформація
версія 1.2.1 (300012)
дата завантаження 2019-05-31 20:28
Розмір 31.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

Усі додатки Unimob на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/11 07:40
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |