Light Shell
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Light Shell це дивовижна пригодницька історія про білку, яка докладає масу зусиль, щоб розбити чорні камені і пустити промені світла на територію.

Маленька цілеспрямована білка хоче отримати найкраще висвітлення для місць, де вона мешкає. Це фантастична тварина любить облаштовуватися в нестандартних умовах, тому не обмежується стандартним лісами і парками. Дефіцит світла хвостатий персонаж спостерігає в центрі мегаполісу і навіть на підводному глибині (там багато неприємностей, але це тільки додає азарту).

Гравця чекають дивні і незвичайні локації, до яких реальна білка ніколи б не підійшла. У віртуальних героїв можливості завжди ширше, і обмежуються тільки фантазією розробника. Команда From Springfield показала, наскільки безмежним буває уяву.

Головне завдання - розбити гранітні камені, які перешкоджають гарному освітленню майданчиків. Вони розташовуються променеподібно, немов виходять з однієї точки зверху і оточують порівняно невелику територію внизу. На кожному рівні своя історія, індивідуальне оформлення, неповторні перепони і вороги. Наприклад піраньї, вони нападають коли персонаж виявляється в море, доводиться стрибати дуже обережно, щоб не застрибнути в пащу хижакові і не стати обідом для мирно плаваючою рибки.

Відмінні риси гри Light Shell:

  • оригінальна сюжетна лінія;
  • приємна мелодія;
  • завдання в різних природних і погодних умовах;
  • піраньї, круглі фігурки з шипами і інші небезпеки;
  • скрині, чарівні зірки, квіти та інші корисні елементи.

Стрибки по колу, збір бонусних компонентів біля кожного каменю-променя дозволяють повільно по одному розбивати гранітні елементи. У верхній частині екрану з правого боку видно, скільки променів залишилося розбити до максимального освітлення локації і переходу на новий рівень. Лівіше показано скільки життів залишилося у білки. Навіть якщо життя вичерпані і гра завершена можна закликати лелеки, який допоможе заново народитися і продовжити місію з того ж рівня. Якщо хочете стати найкращим помічником для цього активного тваринного - сміливіше починайте гру!


Реклама

завантажити Light Shell 1.0.68.3 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
V1.0.68
Загальна інформація
версія 1.0.68.3 (100068)
дата завантаження 2019-05-07 19:22
Розмір 38.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/09 07:20
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |