World of Armored Heroes: WW2 Tank Strategy Warfare
0 (0)

World of Armored Heroes: WW2 Tank Strategy Warfare

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра World of Armored Heroes: WW2 Tank Strategy Warfare це військовий стратегічний шутер, в якому належить командувати танковою дивізією і захоплювати території, так що, танки на андроїд!

Гравець приміряє роль командира танкової дивізії, а також випробувача машини часів ВВВ. Одиночна кампанія дозволяє зібрати кращий екіпаж, об'єднатися з друзями для ефективного ведення бою і захоплення чужих регіонів. Серед першорядних завдань буде будівництво власної бази, підготовка військ розвідки, розвиток унікальних навичок членів дивізії і складання унікальної стратегії. Шість класів машин дають можливість знайти тактичну перевагу, а обстріли різноманітними снарядами посіють хаос у ворожих військах.

Величезна кількість квестів з можливістю захоплення чужих регіонів дозволяють стати учасником кампаній з цікавими сюжетними лініями. Від волі командира залежить стиль гри. Можна утримувати позиції, організувати захист артилерії, піти на знищення ворожої бази і багато іншого. Поєднуйте захист наявних регіонів із завоюванням нових, детально досліджуйте території і виявите багато корисних елементів. Спеціальний сканер повідомить про наближення ворога, допоможе вчасно зреагувати і захистити власну базу.

Відмінні риси стратегії:

  • більше 100 історичних танків і бойових машин;
  • гри в PvP-форматі з реальними супротивниками;
  • тренування екіпажів;
  • можливість поліпшень техніки;
  • механіка в класичному стилі.

Гра може похвалитися незрівнянною графікою, деталізованим геймплеєм, легким керуванням і швидким в плані освоєння інтерфейсом. У проекті можна сформувати власну дивізію або приєднатися до існуючої. Підтримка членів екіпажу і взаємовиручка - важливі риси згуртованої команди. Разом з друзями приємніше брати участь в різноманітних турнірах і проходити численні місії. Чим вище продуктивність команди, тим більше нагород можна заробити і тим вищі шанси на завоювання світу!


Реклама

World of Armored Heroes: WW2 Tank Strategy Warfare для LG Optimus Link P690

Усі додатки GDCompany на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/04 09:22
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |