Egypt: Old Kingdom
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Egypt: Old Kingdom це стратегія для андроїда, причому варто відзначити що це стратегія з великої літери, не якийсь казуальний формат clash of ... а справжня стратегія в якій потрібно думати і продумувати, застосовувати різні тактики і так далі, плюс, ця гра має ще кілька важливих переваг.

Підготували її в студії Clarusvictoria, яка вже випускала подібні ігри, але за рахунок того, що вони були платними особливої ​​популярності на мобільних платформах вони не набули, в нашому ж випадку гра абсолютно безкоштовна (у всякому разі на початку того, що відбувається) і запущена як окремий проект , який, звичайно ж, перегукується з минулими іграми, які ви зможете знайти в профілі розробників.


Не складно здогадатися, що в грі мова піде про цивілізацію єгиптян, яку вам і належить розвивати, причому деякі підходи цілком можуть бути знайомі гравцям по культової серії «Цивілізація», з тією лише застереженням, що тут вибирати не доведеться. Крім цього розробники не стали будувати гру на базі крутий і сучасної графіки, що багато хто визнає за недолік, але на цьому етапі вони і закінчуються. До плюсів же гри можна віднести історичну достовірність, так як при її створенні розробники щільно працювали разом з істориками, профілем яких якраз є древний египет часів будівництва пірамід, що, до речі, вам теж доведеться займатися у вільний час від прийняття важливих політичних рішень або збору життєво важливих ресурсів, розвитку технологій і багатьох інших важливих аспектів гри, які виразно виділяють її серед сучасних конкурентів.


Особливості гри:

  • Висока складність, тут можна програти, ніякого казуальне формату
  • Історична достовірність, що складно зустріти сьогодні
  • Величезна кількість напрямків, за якими доведеться стежити
  • Не потрібно доступ в інтернет, грати можна в будь-який час і будь-якому місці
  • Гра повністю аналогічна ПК-версії
  • Ніякої реклами, щоб гравця нічого не відволікало

Недоліки гри:

  • Візуальне оформлення скромне, багатьом це не сподобається
  • Безкоштовними виявилися тільки перші 53 ходу, а для продовження доведеться заплатити близько 5 доларів

Підсумок: гра Egypt: Old Kingdom це дуже рідкісний представник свого жанру, який однозначно не збере великий аудиторії, але ми впевнені, що розробники це прекрасно розуміли.


Реклама

завантажити Egypt: Old Kingdom 0.1.54 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Added Spanish localization
Fixed localization mistakes
Загальна інформація
версія 0.1.54 (76)
дата завантаження 2019-12-25 01:06
Розмір 41.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/03 07:10
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |