Cybercity Chronicles
3.1 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Cybercity Chronicles це яскрава футуристична гра про віртуальному місті, в якому злий правитель прагне контролювати все. Але особливі агенти порушать його плани, само собою, не без вашої допомоги!

За сюжетом гри до 2088 року високі технології проникли в усі сфери життя людини. У той час уже існував вигаданий мегаполіс, в якому і розгортається сюжет. Тут інновації порушили принципи взаємодії між людьми, кардинально вплинули на їх звички і світогляд. В результаті місто перетворилося на своєрідний лабіринт, і вихід, здається, відсутня. Значна частина провини в ситуації, що склалася лежить на правителя Астер. Він обмежив надання різних послуг населенню і захотів стежити за всім, від радіоперешкод до часу виключення вогнів на вечірніх алеях.

Кібер-агенти Діана і Тес намір провести розслідування в місті-лабіринті і відновити нормальне життя для місцевих. Гравцеві належить бродити по околицях Cybercity, вирішувати хитрі загадки за допомогою знайдених у процесі предметів. Для розкриття глобальних таємниць потрібно буде запускати міні-ігри, в яких і заховані частини підказок.

Також в обов'язки агентів входить поразку ворогів ультрасучасним зброєю. Кілька персонажів готові посприяти розслідуванню і надати важливу інформацію. Кожен йде на діалог не тільки заради високої мети, а й для захисту особистих інтересів, які гравцям доведеться враховувати.

Відмінні риси Cybercity Chronicles:

  • захоплююча сюжетна лінія;
  • нестандартні задачі і ребуси;
  • підказки від різноманітних помічників, в тому числі голографічних;
  • цікаві локації в стилі кіберпанку;
  • інтуїтивно зрозуміле управління.

Розробник Sicurezza Nazionale наділив проект мультяшним графічним оформленням і скромною анімацією. Підвищена концентрація кібер-технологій і віртуальності відчувається кожну секунду, і тільки керовані гравцем агенти здатні вплинути на обстановку. Їм буде надано безліч інструментів для проведення досліджень, однак пошук виходу із замкнутого лабіринту - складне завдання з якою раніше ніхто не впорався. Якщо не боїтеся зануритися в цифрову прострацію вигаданого міста, то почніть віртуальне пригода вже зараз!


Реклама

завантажити Cybercity Chronicles 1.0.77 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Modalità Challenge
Aggiunte al tutorial
Ottimizzazioni
Загальна інформація
версія 1.0.77 (77)
дата завантаження 2019-06-21 09:32
Розмір 90.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.11★ 62.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/02 09:16
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |