The Last Maverick - Survival
4.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра The Last Maverick - Survival це симулятор виживання на острові, де вас чекають вороги, дикі тварини і багато завдань, наприклад, пошук ресурсів і їжі. Але розповімо про це докладніше трохи пізніше, а спочатку подивимося хто підготував цю гру і Запуль її в маси.

Видавцем виступила студія PRIDEGAMESSTUDIO OU PLC, на рахунку якої вже є гра, яка встигла побувати на нашому сайті і навіть кілька інших ігор на виживання, одна з яких змогла зібрати понад 10 мільйонів завантажень, що досить хороший результат. Логічно було б припустити, що новинка стане чимось на зразок продовження або навіть свіжої, «прокачаної» версією минулої гри, але немає, розробники пішли іншим шляхом ...


Відразу варто звернути увагу, що минулі хіти були з видом від першої особи, а тут ви отримали вид від третьої і по суті аналогічний сюжет. Вірніше, його відсутність. Так, острів, так ресурси, але крафт виглядає досить типово і до глибини того ж світу Minecraft йому дуже далеко. Зброя все ще зношується з нереальною швидкістю, ви все ще можете тягати в рюкзаку матеріалів для споруди цілого будинку, причому будується він без інструменту, а вже говорити щось про биом в якому ви опинилися - досить дивно, тому що тут противники у вигляді аборигенів мирно стоять поруч з дикими тваринами, поки не побачать вас ...

Проте, назвати гру поганий язик не повернеться, так як вона більш ніж здатна затягнути вас на тривалий час і до візуального оформлення питань не виникає, ось тільки завдань не вистачає, які могли б рухати сюжетну складову вперед, а так, ніби й пісочниця , але досить нудна вона, що так чи інакше, досить суб'єктивне судження.


Особливості гри:

  • Збирайте ресурси і їжу, щоб вижити на острові
  • Побудуйте собі житло і розведіть багаття
  • Досліджуйте оточення і знаходите багато корисного
  • Відмінна графіка з видом від третьої особи
  • розвинений крафт
  • Гра абсолютно безкоштовна

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки на своєму місці, як зазвичай
  • Нічого принципово нового ви тут не знайдете

Підсумок: гра The Last Maverick - Survival це впевнений представник жанру, який скоріше не намагається рухати його вперед, а просто підтримує до нього інтерес, який ви в цілому зможете в цій грі задовольнити.


Реклама

завантажити The Last Maverick - Survival 3.175 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Minor bugfixes and performance optimization.
Загальна інформація
версія 3.175 (42)
дата завантаження 2019-09-25 19:31
Розмір 91.95 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/05/02 07:14
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |