Doors & Rooms
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Doors Rooms це цікавий пригодницький проект, в якому потрібно шукати способи розблокування замків в кімнатах, щоб втекти ... на наступний рівень. Багатьом шанувальника жанру такий формат знаком під грифом «Втеча», при цьому, від канонів жанру гра не відходить ні на крок.

Гравець виявляється замкнутим в чотирьох стінах, на кожному рівні інтер'єр кімнати має свою особливу стилістику. Всі предмети навколо можуть служити підказками, помічниками, але варто враховувати, що допомога також буває помилковою. Тут варто придивлятися до елементів інтер'єру, аналізувати, шукати логічні зв'язки і навіть ірраціональну складову.

Розробник Gameday Inc. вміло скомбінував кілька видів завдань, для розв'язки яких знадобиться тандем інтелекту з інтуїцією. Навіть серед закадрових звуків можна розпізнати корисну інформацію, хоч вона і зашифрована на тлі, так що, рекомендується грати в навушниках.

Знайдені предмети викликають одночасно радість і підозра. Довіряти чогось відразу не варто, навіть прямокутник, візуально нагадує двері, може стати банальною пасткою, порожній і безпричинної надією на звільнення. Пошуки легких шляхів - це трата часу і нервів, які після декількох рівнів натягнуті як канати. Підвищена пильність стане вірним супутником для гравця. Доведеться детально розглядати кожен елемент, іноді з'єднувати кілька предметів в певній послідовності, щоб відкрити таємницю виходу з чергового закритого простору.

Відмінні риси Doors Rooms:

  • Безліч різноманітних локацій;
  • підказки серед фонових звуків;
  • висока ймовірність піти хибним шляхом;
  • 3D графіка типова для цього жанру;
  • суміш логічних і творчих завдань.

Гра радує великою кількістю випробувань і загадок, нудно під час проходження рівнів точно не стане. Легке управління дозволяє сконцентруватися на пошуку заповітного виходу і не відволікатися на другорядні дрібниці. За елегантні рішення можна отримати більше балів, щоб в майбутньому прокачати здатності героя. Проект рекомендується всім, хто хоче взяти участь в супер квесті, потренувати мозок і шосте відчуття, захоплююче і з користю провести час. А ви не боїтеся ув'язнення?)


Реклама

завантажити Doors & Rooms 1.1.3 для LG Optimus Link P690

Загальна інформація
версія 1.1.3 (14)
дата завантаження 2019-10-22 16:02
Розмір 41.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки Gameday Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/30 09:14
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |