Cyber ​​Hunter
4.9 (6)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Cyber Hunter це королівська битва для вашого андроїда в якій є маса того, чого ви так чекали і так хотіли, тому що саме на мобільних платформах найчастіше представлені якісь недороблені клони і подібні, дуже убогі проекти, але це не про даний випадок , а чому саме він так виділяється - ми розповімо далі.

Однак, почати варто з видавця, в ролі якого на цей раз виступила студія NetEase Games, яка до цього моменту встигла запустити вже багато інших цікавих проектів, але як нам здається, цей стане кульмінацією їх праць, особливо якщо враховувати, що аудиторія яка ніяка у видавця вже є.


Що найчастіше чекає гравців, які віддали свій час жанру «королівська битва»? Типові локації, іноді дедалі менші іноді немає, само собою реальні гравці і нестримні перестрілки з самих різних видів зброї, які можна знайти безпосередньо на карті. У новинці все це є, хоча назвати її новинкою ще не були правильно, вона вже зібрала більше мільйона завантажень поки випускалася в деяких країнах, де доступ до неї був відкритий раніше ніж гра була представлена ​​світу, але тепер вона доступна всім бажаючим. Щоб відрізнятися і перевершувати конкурентів розробники в нашому випадку дуже постаралися, додавши в гру багато транспорту, який не обмежується переміщенням по твердій поверхні, є і літаючі і навіть плаваючі варіанти! Але навіть на цьому фішки не закінчуються, тому що в процесі гри ви зможете отримувати спеціальну енергію, витрачаючи яку можна будувати оборонні споруди, управляти дронамі для стеження і робити ще багато всього цікавого, що ми і рекомендуємо вам спробувати самостійно.


Особливості гри:

  • Багато персонажів і широкі можливості їх кастомізації
  • Любителям витончених тактичних прийомів тут є де розвернутися
  • Прокрутіть землі, воді або повітрю
  • Використовуйте спеціальну енергію для створення чогось нового
  • Знаходьте унікальну зброю у відкритому світі
  • У грі все ще немає реклами!

Недоліки гри:

  • Без мікротранзакцій такі проекти не виживають, так що і тут вони присутні.

Підсумок: гра Cyber ​​Hunter виявилася на висоті, це не просто королівська битва, це справжня пісочниця в якій хочеться проводити час, чого вам і бажаємо, так як гру можна скачати безкоштовно.


Реклама

завантажити Cyber ​​Hunter 0.100.375 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
New Version Features
Chaos Arrives at CS7 Season—Havoc League
Be a cyborg mercenary at the city of night! Havoc League, the new season is launched with new season pass background. The secrets of Havoc League is waiting for wanderers to discover! Complete the season pass quests and get special Wukong and Nezha theme Fashions, and special rewards like Wukong theme Avatar.
New Faction Map Debut—Sky Garden
Загальна інформація
версія 0.100.375 (100375)
дата завантаження 2020-11-02 19:09
Розмір 87.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

контролювати світловий сигнал

Дозволяє програмі контролювати світловий сигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.89★ 97.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/28 07:10
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |