Reality Clash
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Reality Clash це онлайн-екшен з доповненою реальністю для андроїда, який працює за принципами Pokemon Go, але вже трохи в іншому контексті, пропонуючи гравцям досить своєрідний і навіть унікальний досвід боїв.

Підготували гру в студії Reality Gaming Group Ltd, на рахунку якої це перший проект, який ще не набув великої популярності, але ми впевнені, що в разі чергового хайпа вже не зможе від неї звільнитися.


Починається все з принципами, закладеними в Pokemon Go, так як ви повинні мати доступ в інтернет і включити геолокацію, щоб підключитися до серверів, визначити ваше становище і отримати завдання, яке буде полягати в необхідності дістатися до контрольної точки і, наприклад, утримувати там оборону , або відвоювати її ... Як ви можете здогадатися, битися доведеться з іншими гравцями, які опинилися на місці раніше вас або підійдуть пізніше і ось тут починається найцікавіше. Ваш смартфон перетворюється в вогнепальну зброю, фігурально, звичайно. Використовуючи камеру ви повинні наводити приціл на супротивників, при цьому, потрібно враховувати, що завдяки системі доповненої реальності все реальні перешкоди гра конвертує в аналогічні, тільки зі спрощеної графікою і вони будуть на вашому екрані. Той самий випадок, коли за лавкою в парку дійсно можна сховатися! Само собою, за підсумками завершених завдань ви будете отримувати досвід і інші бонуси, які дозволять вам розвиватися і продовжувати виконувати цікаві місії.


Особливості гри:

  • Чи не нова, але все ж крута механіка відбувається
  • Одна з небагатьох безкоштовних ігор з доповненою реальністю
  • Завдання з'являються щодня
  • приємна графіка
  • Битви від першої особи, які ламають четверту стіну

Недоліки гри:

  • Гравців поки мало, а значить битися з кимось на даний момент складно;
  • Реклама і покупки, само собою;
  • Уявіть як це виглядає з боку;)

Підсумок: гра Reality Clash це хороша задумка і непогана реалізація, залишилося тільки щоб гравці все це підхопили, в іншому випадку сенсу в тому, що відбувається вкрай мало.


Реклама

Reality Clash для LG Optimus Link P690

Рейтинг:

(1)
1★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/24 07:04
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |