Folding Blocks
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Folding Blocks це головоломка в стилі мінімалізму для вашого андроїда, в якій потрібно знайти послідовність заповнення сірої поверхні кольоровими блоками без допуску прогалин.

Гравцеві належить покрити площину сірого відтінку більш яскравими квітами, з урахуванням деяких нюансів і правил. На кожному рівні є одне завдання, умови якої видно відразу. Форма локації для кожного рівня своя, але не змінюється в процесі. Блоки на ігровому полі не зрушуються, а тільки примножуються в обраному напрямку. З двох квадратів можна зробити чотири, гортаючи в праву / ліву сторону або вгору / вниз. Наступне перегортання дасть заповнення восьми елементів. Раптова поява нових квадратів в середині процесу виключено.

Принцип рішення головоломок зрозумілий відразу, перші кілька рівнів даються дуже легко. Далі на полі з'являється кілька відтінків одночасно, локація знаходить нестандартні форми (квадрат з вирізом, зигзаги та інше). Неправильний рух завадить покрити всю необхідну поверхню, проходити рівень доведеться заново. Перегорнути фігуру можна тільки повністю, вузьку смужку широким елементом не закрили, тому всю схему дій потрібно продумувати перед початком виконання завдання.

Відмінні риси гри Folding Blocks:

  • 50 захоплюючих рівнів;
  • можливість повторно приступити до головоломці з чистого аркуша;
  • графіка в мальованому стилі;
  • інтуїтивне управління;
  • нестандартний алгоритм рішень.

При наявності декількох відтінків на локації потрібно враховувати, що покривати можна тільки одним шаром квадратів. Не намагайтеся заповнити ще раз ближні плитки для покриття далеких сірих зон. Краще клікніть в верхньому кутку екрану на кнопку оновлення та почніть рівень повторно. Благо результати попередніх завдань в такій ситуації зберігаються.

Дизайн і закадровий звук дуже скромні, розробник Popcore Games вирішив не акцентувати на них увагу, точніше зробив ставку на аскетизм. Простота дозволяє грі виділитися серед помітних аналогів. Якщо хочете поєднати тренування мозку з розвагою на пару поїздок в транспорті - обов'язково спробуйте цю головоломку!


Реклама

завантажити Folding Blocks 0.87.1 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Bug fixes + performance improvements. Thank you for playing!
Загальна інформація
версія 0.87.1 (8701)
дата завантаження 2020-11-29 17:40
Розмір 63.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/22 09:15
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |