The Last Crusaders
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

The Last Crusaders це барвиста рольова гра з елементами стратегії, в якій потрібно зібрати свою армію і приміряти роль її натхненника в сутичках з противниками.

Сформувати гідне військо - завдання не з простих. Особливо коли у кожного учасника є унікальні навички, навіть якщо вони з одного роду військ. Гравцеві належить зайнятися аналізом можливостей солдат і комбінуванням сил підопічних в оптимальній пропорції. Статус натхненника багато в чому зобов'язує, адже необхідно розподілити завдання між союзниками, вказати найкращі моменти для застосування їх понад здібностей, а якщо в битві щось пішло не за планом, то варто спробувати іншу стратегію.

Враховуйте, що в процесі бою відбувається тільки отримання досвіду. Роздача вказівок, формування плану дій та інші завдання реалізуються перед сутичкою. Під час бійки можливості змін не передбачено, тому можна ненадовго розслабитися і споглядати. Коли все проходить ідеально, дозвольте собі відволіктися на вельми мальовничі локації. Розробник приділив багато уваги візуального оформлення, пейзажі шалено красиві. Коли план не спрацьовує - зробіть замітки на майбутнє, щоб уникнути повторення помилок.

Відмінні риси RPG-аніме:

  • багато цікавих рівнів;
  • згуртована армія, що підтримує авторитет геймера;
  • бонуси і скарби;
  • битви з босами;
  • кілька форматів гри (битви з реальними суперниками або вигаданими персонажами).

Дуже радує звуковий супровід, в моменти спокою чутні звуки природи: птахи, шум вітру і струмок неподалік. При появі небезпеки на горизонті, попереджувальні сигнали змушують миттєво сконцентруватися. Фон допомагає зануритися в нескладний ігровий сюжет повністю.

Для бажаючих перевірити себе з іншого ракурсу передбачені спеціальні арени, де можна мірятися силами з іншими гравцями в режимі онлайн. Цей варіант підходить для тих, хто встиг прокачати свою команду, протестувати різні поєднання навичок в боях, надав якісне зброю, а також екіпірування. Сміливо виходьте на арену, щоб продемонструвати всім своє лідерство.


Реклама

завантажити The Last Crusaders 1.21.0 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
- Add three 5-star Heroes: Erika, Listy and Dragatte. Available in restricted card pool.

- Add restricted card pool using ELGA summon stone, available at level 45. Limited heroes can be obtained in the card pool.

- Add the card-getting record of the calling interface. When you get 5-star heroes, players' card-getting record will be displayed in the interface.

- Open the restricted card pool: Raphael and Pursuer 11, Lae and Zero.
Загальна інформація
версія 1.21.0 (60)
дата завантаження 2020-03-04 22:44
Розмір 36.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/20 07:45
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |