Hero Z: Survival Evolved
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Optimus Link P690

опис:

Гра Hero Z: Survival Evolved це стратегія для андроїда, в якій вам належить побудувати базу, зібрати команду відважних бійців і вступати в сутички з зомбованими персонажами, які посіли темну сторону!

Завершення двадцять першого століття ознаменувався падінням великої кількості кристалів на Землю. Цей чужорідний матеріал мав дуже сильний радіаційний фон, перетворюючи всіх в зомбі. Люди, як вид, раптово опинилися на самій межі вимирання. У битві між живими і мертвими з'явилися ті, хто вміє абсорбувати енергію кристалів. Вони - супергерої, остання надія на майбутнє для людства. Гравцеві належить стати главою одного з подібних загонів.

Зберіть кращу команду і вдосконалюйте навички кожного солдата для якісного протистояння різним загрозам. У полку будуть представники кількох спеціальностей, підбирайте необхідні завдання для тренувань того чи іншого виду військових. Також наймайте найсильніших з фантастичними вміннями.

Щоб організувати комфортні, або хоча б безпечні умови життя і підготовки для своїх підопічних, займіться будівництвом своєї бази. За її стінами можна приховати будови різного призначення. У цій цитаделі обладнайте все виходячи з власних уподобань.

Відмінні риси іграшки:

  • прокачування героїв по одязі, зброї, навичкам;
  • можливість найняти людей з унікальними здібностями;
  • зведення своєї бази;
  • кілька різновидів військ;
  • вдала суміш стратегії, RPG і карткового проекту.

Битви в режимі реального часу (в форматі стінка на стінку) дають вражаючу дозу адреналіну. Скромні спецефекти компенсуються тривимірною графікою в мультяшному стилі і хорошим закадровим звуком.

Перед боєм можна скористатися розвідкою: відправити невелику кількість героїв для з'ясування деталей ситуації. Це допоможе зорієнтуватися у виборі солдатів для конкретного бою і мінімізувати втрати.

А ще в битви можна запрошувати друзів. Атмосфера зомбі-апокаліпсису чекає сміливців, які хочуть будувати стратегічні плани і люблять рольові ігри.


Реклама

завантажити Hero Z: Survival Evolved 1.0.13 для LG Optimus Link P690

Нове в цій версії
Updates:
1.Amend limit of every feature in VIP purchase
2.Amend free building in 5 mins
3.Amend arena display
4.Amend parameter error in guild feature
5.Amend other known bugs
Загальна інформація
версія 1.0.13 (1000013)
дата завантаження 2019-04-18 17:44
Розмір 28.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/04/19 09:40
Інші ігри для LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690

LG Optimus Link P690 версія: Android 2.3 (Gingerbread)
процесор: Qualcomm MSM7227, 800 Mhz)
екран: 3.20", 480x320
Розміри: 59x113.5x12.1 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |